Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

autor: KapitanCzarny268
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

★★ Guide

Witam, ma ktoś rozwiązanie na nieregularne spadki FPS? przed jakimś updatem miałem płynną grę. Niestety po dłuższej przerwie (nie wiem w którym momencie dokładnie) gra zaczęła lagować. Czasami jest tak że cała runda to równe 75 fps, a czasem tnie się okropnie, próbowałem różnie konfigurować grafikę lecz to nic nie daje...

 

SPECYFIKACJA PC:

GTX 1050Ti

i5 6500

16Gb RAM

Windows 10

Wiadomość 1 z 15 (902 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

★★★★★ Guide

Koledzy używali tego poradnika i w ich przypadku był skok FPS. Spróbuj może Ci pomoże https://www.youtube.com/watch?v=P6AH4tltMS0&fbclid=IwAR1dyg169muF8WDgAFgObBDiJC7dJciNF5V46leHP5VvkCY...

Wiadomość 2 z 15 (874 wyświetleń)

Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

★★ Guide

Zrobię to, ale jeśli nie pyknie to jeszcze dam tutaj znać.

Wiadomość 3 z 15 (871 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

★★ Guide

W moim przypadku było jeszcze tragiczniej... No to trzeba czekać na patch... Kochane dice

Wiadomość 4 z 15 (867 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

★★ Novice
Również mega spadki fps...było dobrze przed ostatnią aktualizacją

i5 4690 4x 4.2ghz
gtx 1070 8gb
16 gb ram
win 10 64 bit
Wiadomość 5 z 15 (827 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

★★ Guide

W rundzie gracze też się skarżyli na spadki... Dice widocznie nie potrafi ogarnąć własnej gry.

Wiadomość 6 z 15 (819 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

★★ Guide

eA i co? Śpicie? 0 jakiejkolwiek reakcji z waszej strony.

Wiadomość 7 z 15 (755 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

Community Manager

Rozumiem, że problemy z wydajnością gry mogą być frustrujące, deweloperzy DICE pracują nad rozwiązaniem tych problemów. W międzyczasie w innej dyskusji na forum pojawiło się kilka rozwiązań, które mogą pomóc w tym problemie. @Ejtwar  niedawno podzielił się rozwiązaniem, które podziałało u niego. Sprawdźcie czy wskazówki pomogą również Wam Standard smile

Wiadomość 8 z 15 (725 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

★★ Guide

Sprawa powinna byc zalatwiana miedzy DICE a Nvidia bo tylko kart zielonych dotyczy problem. Ja sobie juz z tym poradzilem instalujac  w komputerze Radeona RX 570 zamiast GTX 1080. Zarowno w BF 1 jak i BF V jest ogromna poprawa komfortu gry i wszelkie scinki, spadki klatek, freezy ustapily. Niech sie do cholery ktos za to wezmie bo BF 1 u mnie na GTX 1080 od 2 lat jest niegrywalny. To sa jakies jaja. BF V to samo szarpniecia, freezy skoki klatek i ogromna niestabilnosc gry

Wiadomość 9 z 15 (694 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieregularne spadki FPS - o co chodzi???

★★ Guide

Osoby ktore maja problemy z tymi grami korzystaja z kart Nvidii

 

Po aktualizacji Creators Update w 2017 roku problem powstal i forum ktore tego dotyczy jest wciaz aktywne na stronie Nvidii lecz jak mozna zauwazyc Nvidia olała graczy i nikt nie ma ochoty i zamiaru z moderow tej firmy zabrac glosu

 

Licze ze moze dzial pomoc EA cos bedzie wstanie zdzialac. Nie znam osoby ktorej gra by sie zacinala na karcie AMD Radeon

 

Link do forum Nvidii:

https://forums.geforce.com/default/topic/1004600/geforce-drivers/all-games-stuttering-with-fps-drops...

 

 

EA Pomożcie

Wiadomość 10 z 15 (681 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem