Nieprawidlowe konto Ea Fifa 20 PS4

autor: sabutowicz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nieprawidlowe konto Ea Fifa 20 PS4

★★★ Newbie

Wczoraj nie mogłem wejść do trybu FUT na playstation4. Następnie zauważyłem, że nie mogę się zalogować na swoje konto origin. Czy jest możliwość kontaktu po przez email? Kiedyś odzyskiwalem konto po przez kontakt email. (Był to wygodny sposób gdyż mogłem wysyłać zdj. Itp) 

Wiadomość 1 z 6 (1 179 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nieprawidlowe konto Ea Fifa 20 PS4

Community Manager

Hej @sabutowicz 

 

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy związane z logowaniem się na konto EA, najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 6 (969 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nieprawidlowe konto Ea Fifa 20 PS4

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@sabutowicz

FUT wymaga włączenia weryfikacji logowania. Bez tego nie uzyskasz dostępu do aplikacji Web App ani towarzyszącej. Gra poprosi cię o włączenie tej funkcji, kiedy spróbujesz uruchomić tryb FUT na konsoli lub komputerze.wiec oczywiscie jesli nie masz dostepu do swego konta nie wejdziesz w ten tryb gry.
Najpierw sprobuj zmienic haslo na swoim koncie oczywiscie podajesz adres mailowy jaki powiązaleś ze swoim kontem zakladajac te konto, 
https://signin.ea.com/p/web2/resetPassword?execution=e88061098s1
Jednak jesli to nie pomoze skontaktuj sie z EA - mozesz teleonicznie , mozesz mailowo ale kontakt telefonifczny wedlug mnie jest lepszy bo w trybie mailowym mozesz czekac na odpowiedz pare dni.
https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/...
Na dole strony znajdziesz opcje kontaktu maiowego

Nie jestem pracownikiem EA

Wiadomość 2 z 6 (1 162 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieprawidlowe konto Ea Fifa 20 PS4

★★★ Newbie
@kreatora No właśnie nie mogę zmienić hasła. Już kiedyś próbowałem Plus dodać logowanie dwuetapowe, ale nigdy nic na maila nie przychodziło. A co do maila to wiem, że parę dni trzeba było czekać, ale pomoc była skuteczna. Tylko już nigdzie nie widzę tej opcji chyba trzeba telefonicznie :/
Wiadomość 3 z 6 (1 153 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieprawidlowe konto Ea Fifa 20 PS4

Hero (Retired)
@sabutowicz

Takie dodatkowe pytanie. Próbowałes zresetowac swoja konsole?
Wylaczasz ja z prądu na parę minut i właczasz z powrotem, To czysci cache i gry i Origin
Wiadomość 4 z 6 (1 148 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieprawidlowe konto Ea Fifa 20 PS4

★★★ Newbie
@kreatora Ja użytkuje origin nie tylko na ps4, ale też na kompie. Nie mogę się na pc zalogować na konto jakby było skradzione. Plus jakby ten ktoś wypisał konto playstaion od tego Origina. Pierwszy raz takie coś mam.
Wiadomość 5 z 6 (1 140 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nieprawidlowe konto Ea Fifa 20 PS4

Community Manager

Hej @sabutowicz 

 

Jeśli pojawiają się jakiekolwiek problemy związane z logowaniem się na konto EA, najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie Standard smile

Wiadomość 6 z 6 (970 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem