Dot.: Nie zapisuje ustawień i zaczyna od prologu

autor: Robert3632
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie zapisuje ustawień i zaczyna od prologu

★★★ Novice

Nie zapisuje ustawień i zaczyna od prologu. Zrobiłem wszystko co znalazłem na forum + naprawa gry. Za każdym razem mam zresetowanie ustawienia i zaczynam od prologu. Problem pojawił sie po ostatniej aktualizacji. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (381 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie zapisuje ustawień i zaczyna od prologu

Wiadomość 2 z 3 (331 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie zapisuje ustawień i zaczyna od prologu

★★★★★ Apprentice

W moim wypadku wystarczyło, że w windows defender folder w moich dokumentach z BFv dałem do wyjątków. A dokładnie ochrona przed wirusami i zagrożeniami. Tam trzeba wejść w zarządzanie ustawieniami i  na dole jest wykluczenia. Tam dodałem folder do wykluczeń. Po tym zabiegu gra zapisywała i odczytywała ustawienia. To najprostszy  sposób na rozwiązanie tego problemu. Po którejś aktualizacji systemu windows 10 defender zaczął jakoś dziwnie reagować. W przypadku bf4 wchodziłem do gry i ustawiałem jakość grafiki, przypisywałem klawisze do własnych upodobań. po wyjściu z gry i powrocie okazywało się iż wszystko jest tak jak po instalacji gry. czyli standard. Po tym zabiegu juz od kilku miesięcy jest ok. Żadnych problemów :0 Powodzenia

Wiadomość 3 z 3 (321 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem