Dot.: Nie zaliczone wyzwanie - błąd w Apex Legends.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie zaliczone wyzwanie - błąd w Apex Legends.

★★★★★ Novice

Witam wchodząc dziś do Apex Legends sprawdziłem nowe wyzwania apropo Battle Passa jedno z nich brzmi : Wykonaj następującą liczbę egzekucji na Pathfinderze :1 , no to zaczynam grę tą oto postacią ląduje na miejscówkę bunkier powalam 2 wrogów i robię egzekucję na jednym z nich i nikt tego nie przerywa , ani gracz (na którym wykonuje egzekucję ) nie wychodzi i dokańczam egzekucje , udało się zrobiłem wyzwanie super pod koniec gry ja i mój skład umieramy i wchodzę do lobby dumny z siebie a tu patrzę nie zaliczyło mi wyzwania patrze na statystyki bitwy którą przed chwilą rozegrałem ale nie ma tam tej rundy (jak bym jej w ogóle nie rozegrał) i pokazuje mi się poprzednia rozgrywka którą grałem przed tą pathfinderem (postacią Wraith w której też wykonałem wyzwanie : Twoi sojusznicy muszą przejść przez twój portal 3 razy ) i zdziwiłem się jakim cudem nie zaliczyło mi wyzwania i jak bym nie rozegrał tej gry .

 

Proszę o odpowiedz w tej sprawie gdyż nie może tak być że człowiek robi wyzwanie i potem znów musi się męczyć z tym samym drugi raz.

(zrobienie egzekucji nie jest takie łatwe jak myślicie) P.S Liczę na naprawę tego błędu i zaliczenie mi tego wyzwania .

Wiadomość 1 z 2 (383 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie zaliczone wyzwanie - błąd w Apex Legends.

Community Manager

Hej @Mordecai975

 

Zgadzam się z tym, że wykonanie egzekucji do najłatwiejszych nie należy, ale niestety nie mamy możliwości zaliczenia tego wyzwania na Twoim koncie Frown Jeśli jesteś w stanie określić kiedy mniej więcej grałeś ten mecz, który nie został zarejestrowany mógłbym to przesłać do zbadania. Podaj również platformę na której grasz Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (333 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie zaliczone wyzwanie - błąd w Apex Legends.

Community Manager

Hej @Mordecai975

 

Zgadzam się z tym, że wykonanie egzekucji do najłatwiejszych nie należy, ale niestety nie mamy możliwości zaliczenia tego wyzwania na Twoim koncie Frown Jeśli jesteś w stanie określić kiedy mniej więcej grałeś ten mecz, który nie został zarejestrowany mógłbym to przesłać do zbadania. Podaj również platformę na której grasz Standard smile

Wiadomość 2 z 2 (334 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem