Nie udało się dołączyć do sesji - kod błędu: 1 - Rozwiązano

autor: Keseminor
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie udało się dołączyć do sesji - kod błędu: 1 - Rozwiązano

[ Edytowane ]
★ Novice

Właśnie taki komunikat mi wyskakuje podczas szukania rozgrywki w btf 1 przedtem wyskakiwał błąd typu 'kod błędu 1' szukałem na internecie czegoś odnośnie tego nic a nic nie znalazłem totalnie dodam że wczoraj wszystko grało tak jak należy

Wiadomość 1 z 9 (10 119 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie udało się dołączyć do sesji

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Keseminor @dawid4157 

 

Informacje na temat tego problemu trafiły do odpowiednich zespołów i aktualnie badamy sprawę. Jeśli pojawią się nowe informacje odpowiem w poniższym wątku. 

 

Dla lepszej widoczności zaakceptuję moją odpowiedź jako rozwiązanie. 

 

Edytowałem tytuł tego tematu, aby lepiej określał problem.

 


@RadosnyR14 połączyłem Twój post z innym, który porusza ten sam problem :eahigh_file:


 

15/03/2019

 

Otrzymujemy informacje o tym, że po restarcie serwerów gry wszystko wróciło do normy Standard smile Dziękujemy za Waszą cierpliwość :eahigh_file:

 

https://twitter.com/Battlefield/status/1106279611791495168

 

BF.PNG

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 9 (10 068 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
★★★ Newbie

Po uruchomieniu gry i wejście w tryb operacji wybieram opcję dołączenia do operacji. Wyświetla mi komunikat "Nie udało się dołączyć do sesji. Nie znaleziono rezerwacji", potem gra próbuje łączyć dalej, a po chwili jest ten sam komunikat. Kilka razy wyświetlało "kod błędu :1"

Wiadomość 2 z 9 (10 080 wyświetleń)

Dot.: Nie udało się dołączyć do sesji

★★★ Newbie

Też tak mam. Pewnie jakieś problemy z serwerami EA. Trzeba poczekać.

Wiadomość 3 z 9 (10 084 wyświetleń)

Dot.: Nie udało się dołączyć do sesji

★★★ Newbie

Właśnie u mnie wczoraj też wszystko super chodziło 

Wiadomość 4 z 9 (10 073 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie udało się dołączyć do sesji

★★★ Newbie
Oby tak było, nie chce mi się z tym kombinować
Wiadomość 5 z 9 (10 071 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie udało się dołączyć do sesji

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Keseminor @dawid4157 

 

Informacje na temat tego problemu trafiły do odpowiednich zespołów i aktualnie badamy sprawę. Jeśli pojawią się nowe informacje odpowiem w poniższym wątku. 

 

Dla lepszej widoczności zaakceptuję moją odpowiedź jako rozwiązanie. 

 

Edytowałem tytuł tego tematu, aby lepiej określał problem.

 


@RadosnyR14 połączyłem Twój post z innym, który porusza ten sam problem :eahigh_file:


 

15/03/2019

 

Otrzymujemy informacje o tym, że po restarcie serwerów gry wszystko wróciło do normy Standard smile Dziękujemy za Waszą cierpliwość :eahigh_file:

 

https://twitter.com/Battlefield/status/1106279611791495168

 

BF.PNG

Wiadomość 6 z 9 (10 069 wyświetleń)

Dot.: Nie udało się dołączyć do sesji

★★★ Newbie
Połączenie postu oznacza, że dostanę powiadomienie, jeśli zostanie udzielona odpowiedź na tamten?
Wiadomość 7 z 9 (10 061 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie udało się dołączyć do sesji

★★★★ Novice

A ja mam problem z innej beczki ale mozliwe ze maja ze soba cos wspolnego. U mnie z kolei nie moze znalezc zadnego serwera wczesniej serwery byly ale wszedzie zero graczy a teraz w ogole zniknely. To u mnie cos padlo? bo wczoraj bylo dobrze... BF 4 smiga duzo serwerow i wiekszosc pelnych

Wiadomość 8 z 9 (10 033 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie udało się dołączyć do sesji - kod błędu: 1 - badany problem

★★★ Newbie
Mam taki sam problem, dołączając do dowolnej operacji lub wybranej, po 2 minutach mielenia wyskakuje, że nie można dołączyć do sesji Kod błędu - 1. Stało się to z dnia na dzień bez wykonywania żadnych aktualizacji Win10...
Wiadomość 9 z 9 (10 016 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem