Dot.: Nie otrzymuje maili

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie otrzymuje maili

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

WItam, 

 

Otoz ciekawa, ale i denerwujaca sprawa, Konto origin jest od kilku lat, ostatnio przesiadlem sie na konsole (konkretnie tytuly BF) - konto Origin jest zarejestrowane na tego samego maila co moje konto w usludze PSN. Teoretycznie oraz zgodnie z tym, co jest napisane na technicnym - konta powinny sie automatycznie sparowac (tzn na moim koncie Origin w sekcji 'o mnie' powinno sie pojawic powiazanie konta PSN) natomiast tak sie nie dzieje. Cala sekcja powiazanych kont jest pusta. Pomyslalem, ze sprawdze jak mozna manualnie konta polaczyc i rzeczywiscie istnieje mozliwosc. Podczas logowania na stronie help.ea czy cos takiego zamiast podawac maila z origin, wystarczy wybrac opcje logowania identyfikatorem PSN - wybieram te opcje, kolejno moim oczom ukazuje sie komunikat o wyslaniu na podanego maila kodu bezpieczenstwa - spoko, niestety jest to jedyny mail od EA/origin, ktory nigdy nie trafia na moja skrzynke pocztowa, nie ma go w spamie, ani nigdzie indziej (przypomne ze cala reszta ofert, reklam oraz wszystkich innych kodow trafia). Tutaj schody ida co raz wyzej :D co ktoras probe logowania przy uzyciu konta PSN do uslugi EA, liczac ze w koncu mail z kodem bezpieczenstwa dotrze moim oczom ukazuje sie infomacja taka jak wczesniej, ze kod bezpieczenstwa zostal wyslany ALE na maila, ktoego nawet nigdy w zyciu nie widzialem. Co prawda maile te sa po czesci gwiazdkowane (nie wiedziec czemu) wiec najczesniej widze [edytowane przez EA_Kuba] (tu sie wszystko zgadza), a raz na kilka logowan tak jak w/w wyswietla mi sie [edytowane przez EA_Kuba] .... ze co?    
Panowie z technicznego, HALP pl0x, co tam sie dzieje, jak sparowac konta, dlaczego maile z kodem bezpieczenstwa nigdy nie docieraja na moja skrzynke i dlaczego raz na jakis czas pokazuje mi sie infomacja ze kod zostal 'wyslany' na maila, ktorego nie mam przypisanego do zadnego z kont. mam tylko 1 skrzynke poczta, ktora rowniez jest do sprawdzenia po zalogowaniu na kazde z tych kont osobno

 

Pozdrawiam i licze goraco na pomoc Standard smile 

Wiadomość 1 z 2 (302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie otrzymuje maili

Community Manager

Hej @streLjiN 

 

Sprawa faktycznie brzmi dość zawile Wondering

 

Jedynym sposobem, abyś mógł dowiedzieć się co się stało na Twoim koncie będzie bezpośredni kontakt z nami. Nasi konsultanci będą w stanie to sprawdzić Standard smile Poniżej znajdziesz informację na temat tego jak zamówić z nami rozmowę: 

 

Jak skontaktować się z doradcą poprzez stronę EA Help

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (265 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie otrzymuje maili

Community Manager

Hej @streLjiN 

 

Sprawa faktycznie brzmi dość zawile Wondering

 

Jedynym sposobem, abyś mógł dowiedzieć się co się stało na Twoim koncie będzie bezpośredni kontakt z nami. Nasi konsultanci będą w stanie to sprawdzić Standard smile Poniżej znajdziesz informację na temat tego jak zamówić z nami rozmowę: 

 

Jak skontaktować się z doradcą poprzez stronę EA Help

Wiadomość 2 z 2 (266 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem