Nie otrzymanie zamówienia

autor: pinkweedz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie otrzymanie zamówienia

★ Novice

Witam,

Wczoraj około godziny 17 dokonałam zakupy gry w Origin poprzez Dotpay. Pieniądze zostały ściągnięte z konta od razu, ale niestety gry nadal nie otrzymałam. Dostałam wczoraj również maila z 'Potwierdzeniem Wpłaty', ale mimo to, w Historii Zamówień nadal widnieje informacja 'Oczekiwanie na Płatność'. I tak cały dzień. Ostatnim razem, kiedy kupowałam grę również w Origin przez Dotpay, wszystko odbyło się natychmiastowo. 

Kolejna sprawa, grę kupiłam korzystając z promocji świątecznej, która na obecną chwilę jest już niedostępna. Czy wszystko przejdzie pomyślnie i nie anuluje mojego zamówienia, jeżeli realnie zapłaciłam za grę w cenie promocyjnej, podczas promocji, ale zatwierdzenie wpłaty trwa do teraz, w czasie, gdy promocja już nie obowiązuje?

Czy jest możliwy kontakt z EA/Origin poza kontaktem telefonicznym, który przez najbliższe 2 dni będzie nieaktywny?

Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 11 (2 256 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie otrzymanie zamówienia

@Viconia777 @pinkweedz @xysiu1981 @Cybuleq @Pyskaa99 

 

Witam 

 

Problemy zapewne występują przez promocję zajrzyjcie tutaj

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 11 (2 275 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie otrzymanie zamówienia

★★★ Newbie

Cześć, mam ten sam problem. 

Wiadomość że nie dostałes gry wstawiłeś wczoraj, czy dzisiaj już doszła ci gra ? 

Wiadomość 2 z 11 (2 240 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie otrzymanie zamówienia

★ Novice

Niestety nie, minęła już prawie cała doba i nadal nic.

Wiadomość 3 z 11 (2 238 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie otrzymanie zamówienia

★★★ Newbie

Mam ten sam problem od dziś rana...

Wiadomość 4 z 11 (2 182 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie otrzymanie zamówienia

★ Novice
Witam,

To chyba jakis grubszy problem - ja kupilem wczoraj przez DotPay z Pekao SA pakiet rodzinny GW2, NFS i Unravel, kasa z konta pobrana, potwierdzenie z DotPay przyszlo a w historii zamowien to samo czyli "Oczekiwanie na platnosc" i pakietu brak... Po dokonaniu platnosci pojawil sie blad Origina z informacja, ze platnosc nie przeszla. Chyba cos sie skopalo - pytanie czy w DotPay czy w Origin. Moze jutro w dzien roboczy ktos cos ruszy w tym temacie.
Wiadomość 5 z 11 (2 173 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie otrzymanie zamówienia

[ Edytowane ]
★★ Novice

Również zakupiłam grę w promocji 12.01. o 12:02 -Mass Effect Andromeda. Pieniądze z konta zeszły a gry nie ma. Potwierdzenie wpłaty oczywiście posiadam na mailu. Obawiam się jednak, ze płatnosc się odbije i wroci na konto a gry w promocyjnej cenie nie da się juz zakupic. Serwis Dot pay raczej działa bez zarzutu. Być moze jest kolejka w księgowaniu płatności w Origin. Ale chyba nie aż tyle czasu...

 

Wiadomość 6 z 11 (2 160 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie otrzymanie zamówienia

@Viconia777 @pinkweedz @xysiu1981 @Cybuleq @Pyskaa99 

 

Witam 

 

Problemy zapewne występują przez promocję zajrzyjcie tutaj

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 7 z 11 (2 276 wyświetleń)

Dot.: Nie otrzymanie zamówienia

★★★★★ Newbie
Mam to samo .... 12.01 zamowiłam gre,dzis mam 16.01 gry nadal nie ma i ciagle "oczekuje na płatnośc" dzwoniłam do origin oni nic na to nie poradza a do dotpay nie da sie dodzwonić ;/ Ciekawa jestem ile to potrwa, mam nadzieje ze nie przepadną moja pieniadze ;/
Wiadomość 8 z 11 (2 081 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie otrzymanie zamówienia

★★★ Newbie
Mają problemy z systemem dotpay. Tez kupilem gre 12 i do tej pory jej nie otrzymałem. Od dotpay otrzymałem odp. Ze wszystko poprawnie zrealizowali. A Origin informuję ze mają problemy z dotpay ale starają sie to naprawić.
Wiadomość 9 z 11 (2 075 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie otrzymanie zamówienia

★★ Novice

Chciałam tylko poinformować, że ja swoją grę otrzymałam. Wszystko w jak najlepszym porządku.

Potrzeba było tylko chwilę cierpliwości.

 

 

Wiadomość 10 z 11 (2 060 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem