Dot.: Nie można rozegrać finałowego meczu do Mistrzostw FUT o kartę Callejona

autor: Tommat2211
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie można rozegrać finałowego meczu do Mistrzostw FUT o kartę Callejona

★★★ Novice

Produkt: FIFA 18
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Mistrzostwa FUT
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 01/05/2018 i 02/05/2018
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 23:40,23:50,23:51,23:52,23:54/ 8:32
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? załączę nagrane filmy ze zdarzenia
Co się dzieje? Witam! w dniu 01-05-2018 rozpocząłem turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw FUT (liga weekendowa), wygrałem 3 mecze ale czwartego finałowego meczu już nie mogłem rozegrać. Próbowałem kilkanaście razy w dniu 01-05-18 oraz dwa razy rano 02-05-2018 r ale cały czas wyskakiwał błąd o treści" Podczas tworzenia sesji gry wystąpił błąd. Spróbuj później": zagrałem mecz w innych trybach FUT i można je było rozgrywać w dniu 01 i 02-05 2018 do 9:00, natomiast w Mistrzostwa Fut błąd trwał do godziny 9:00 02-05-2018 r, po tej godzinie rozpoczęły się nowe kwalifikacje i szło grać ale nie zaliczyło mi poprzednich 3 wygranych meczy anie nie ma możliwości zdobycia cennej karty TOTS Callejona. Zamieściłem dwa filmy z tego zdarzenia z 01 i 02-05-2018 na Youtube i linki, podane są poniżej, jeśli zachodzi potrzeba to tych filmów mam więcej.
Co powinno się stać? Proszę o tą niebieską kartę Callejona i o awans do Mistrzostw FUT

https://www.youtube.com/watch?v=lIrnS-GgVxc&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=LPTqgDJMHfA&feature=youtu.be

Wiadomość 1 z 7 (347 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie można rozegrać finałowego meczu do Mistrzostw FUT o kartę Callejona

[ Edytowane ]
★ Guide

Witaj

Nikt ci nie da Callejona  o awans możesz zawnioskować ze strony https://help.ea.com/pl/self-service/fut-championship/ jak nie otrzymasz awansu to wejdz na czat ea angielski tam słyszałem że można otrzymać taki awans jeśli się przedstawi sprawę. 

pozdrawiam

 

 

Wiadomość 2 z 7 (331 wyświetleń)

Dot.: Nie można rozegrać finałowego meczu do Mistrzostw FUT o kartę Callejona

★★★ Novice
Cześć!dzięki za odp. ale w Centrum Pomocy EA powiedzieli mi, że takich zgłoszeń mieli więcej i kazali na tym forum zamieścić filmiki oraz powiedzieli, że administratorzy obejrzą i sprawę załatwią
Wiadomość 3 z 7 (323 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie można rozegrać finałowego meczu do Mistrzostw FUT o kartę Callejona

★★★ Novice

Witam!

 

Szanowny administratorze bardzo dziękuję za przyznanie mi darmowego piłkarza tots o którego grałem ale nie mogłem rozegrać finału. Szczerze muszę przyznać, ze wątpiłem w załatwienie sprawy za co muszę na forum przeprosić. Chcę jednak skromnie zwrócić uwagę , ze grałem o Callejona 89 a dostałem Hoiletta 82, gdyby tylko udało się Wam naprawić to małe niedociągnięcie i ich zamienić to będę bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam Tomasz Mat

Wiadomość 4 z 7 (292 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie można rozegrać finałowego meczu do Mistrzostw FUT o kartę Callejona

[ Edytowane ]

@Tommat2211

 

Witam 

 

Niestety, ale żeby dostać Callejona 89 trzeba było  wygrać w finale, ale że  tak się nie stało, to nie ma możliwości żebyś dostał  kartę Callejona 89. Trochę by było nie fer jeśli byś dostał dlatego, że nie mogłeś zagrać finału, inni gracze byli by oburzeni, np że  oni mimo grania w finale i przegrania go nie mogli otrzymać karty, a Ty nie mogłeś rozegrać finału i chcesz kartę  Callejona 89 trochę to nie fer, nie sądzisz ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 5 z 7 (283 wyświetleń)

Dot.: Nie można rozegrać finałowego meczu do Mistrzostw FUT o kartę Callejona

★★★ Novice
Witam!
Na pewno byłoby fer, gdybym mógł rozegrać finał, miałem jeszcze 6 prób ale nic nie szło zrobić, więc dlaczego mam stracić możliwość otrzymania Callejona skoro to nie moja wina? Dzięki za odp. Jak masz komunikator to chętnie prive o tym pogadam.
Pozdrawiam
Wiadomość 6 z 7 (278 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie można rozegrać finałowego meczu do Mistrzostw FUT o kartę Callejona

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Tommat2211 Witaj!

 

Na problemy z połączeniem, radzimy prześledzenie kroków w tym wątku. Jeśli skorzystałeś z narzędzia dostępu do ligi weekendowej i studio na podstawie tego przydzieliło Ci innego zawodnika, możliwe, iż wniosek wypełniłeś w momencie dostępności Hoiletta.  Jeśli jednak wniosek został wypełniony podczas trwania eliminacji i dostępności Callejona, studio może zainterweniować i przydzielić Ci jeszcze prawidłowego zawodnika. Na chwilę obecną radzę obserwowanie konta i sprawdzanie zawartości. 

Wiadomość 7 z 7 (250 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA