Dot.: Nie można kontynuować wykonania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu MSVC

autor: CapitanRoyon
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie można kontynuować wykonania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu MSVCP140.d

★★ Novice

Cześć!

 

Mam problem z instalacją origina. Za każdym razem gdy go pobieram i próbuje uruchomić wyskakuje komunikat o treści: " Nie można kontynuować wykonania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu MSVCP140.dll. Ponowne zainstalowanie programu może rozwiązać ten problem". Bardzo proszę o pomoc z dokładniejszym wytłumaczeniem, bo jestem słaba jeśli chodzi o komputerowe sprawy :D  Warto myślę wspomnieć, że próbowałam wielu sposobów i wesje Windows mam aktualną. Na tym laptopie origin nigdy nie był, chciałam go zainstalować po raz pierwszy. Z góry dziękuje za pomoc.

Wiadomość 1 z 8 (26 229 wyświetleń)

Dot.: Nie można kontynuować wykonania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu MSVC

Community Manager

Hej @olaczak1507 

 

Wspomniana przez Ciebie biblioteka związana jest z aktualizacjami Visual Studio 2015, 2017, 2019. Nie wiem czy próbowałaś tego rozwiązania, ale plik instalacyjny tych dystrybucji możesz pobrać ze strony Microsoft - tutaj

Wiadomość 2 z 8 (26 136 wyświetleń)

Dot.: Nie można kontynuować wykonania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu MSVC

★★★ Newbie

mam ten sam problem, ten program mi nie pomaga, ma ktos inna rade?

 

Wiadomość 3 z 8 (25 533 wyświetleń)

Dot.: Nie można kontynuować wykonania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu MSVC

[ Edytowane ]
★★★ Expert

Cześć,

Czy zainstalowałeś oprogramowanie po pobraniu?

Wiadomość 4 z 8 (25 528 wyświetleń)

Dot.: Nie można kontynuować wykonania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu MSVC

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

mogłbyś mi po kolei dać instrukcje co mam robic ? resetowałam cały komputer, chciałam pobrać origina i wyskakuje mi ten bład

nie ma pojecia co robic dalej @CapitanRoyon 

Wiadomość 5 z 8 (25 519 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie można kontynuować wykonania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu MSVC

[ Edytowane ]
★★★ Expert

Oczywiście,

Wejdź w link, który podał wyżej @EA_Kuba 

1. Zostaniesz przekierowany na stronę Microsoft.

2. Znajdź sekcję "Visual Studio 2015, 2017 i 2019"

3. Pobierz te dwa instalatory:

Procesory x86: vc_redist.x86.exe
Procesory x64: vc_redist.x64.exe

4. Uruchom pobrane pliki a instalator sam przeprowadzi cie przez cały proces.

Ważne jest to, aby zainstalować wersję zarówno x64 jak i x86. Po pomyślnym zainstalowaniu zrestartuj komputer. Następnie spróbuj uruchomić Origin.

Wiadomość 6 z 8 (25 513 wyświetleń)

Dot.: Nie można kontynuować wykonania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu MSVC

★★★★★ Newbie

Dziękuję bardzo!

 

Wiadomość 7 z 8 (22 669 wyświetleń)

Dot.: Nie można kontynuować wykonania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu MSVC

★★★ Newbie

U mnie zrobiłem to w ten sposób że na Windows 10, wchodzisz w zarządzanie aplikacjami tam gdzie możesz je odinstalować. Wibierasz te pakiety Visual i jest coś takiego jak modyfikuj. Wciskasz to wyskoczy ci okno i jest opcja napraw, czasami jest po angielsku repair. Zrób tak ze wszystkimi. U mnie zadziałało. 

Wiadomość 8 z 8 (20 228 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem