Dot.: Nie można grać w lidze weekendowej

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie można grać w lidze weekendowej

★ Apprentice

Od około godziny próbuje grać w lidze weekendowej, nie udało mi się zagrać nawet 5 minut meczu. Ładuje się normalnie, zaczyna się mecz, po czym gra zawiesza się na kilka sekund i zrywa połączenie. Oczekuję zwrotu punktów do ligi weekendowej

Wiadomość 1 z 4 (257 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Nie można grać w lidze weekendowej

Community Manager

Hej @MegaM82,

 

@MattiuDefo przekazał Ci właściwą informację o tym, że nie ma możliwości przypisania punktów i/lub dostępu do Ligi Weekendowej do Twojego konta. Takiej możliwości nie mam ani ja, ani doradcy z którymi możesz skontaktować się telefonicznie. Jeśli borykasz się z problemami związanymi z połączeniem upewnij się, że wykonałeś kroki zaproponowane tutaj oraz tutaj

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (193 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie można grać w lidze weekendowej

[ Edytowane ]

Witaj @MegaM82 

 

Niestety nie ma takiej możliwości by zwrócić Tobie punkty.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 4 (233 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie można grać w lidze weekendowej

★ Apprentice

Ty może faktycznie nie masz, ja jednak oczekuję pomocy od pracowników EA

Wiadomość 3 z 4 (225 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Nie można grać w lidze weekendowej

Community Manager

Hej @MegaM82,

 

@MattiuDefo przekazał Ci właściwą informację o tym, że nie ma możliwości przypisania punktów i/lub dostępu do Ligi Weekendowej do Twojego konta. Takiej możliwości nie mam ani ja, ani doradcy z którymi możesz skontaktować się telefonicznie. Jeśli borykasz się z problemami związanymi z połączeniem upewnij się, że wykonałeś kroki zaproponowane tutaj oraz tutaj

Wiadomość 4 z 4 (194 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA