Nie mogę zmienić maila

autor: ciaciek20
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę zmienić maila

★★★ Newbie
Witam chciałbym zmienić swój adres e-mail na którym jest konto ponieważ nie mam dostępu to maila na którym jest konto tylko nie mogę zrobic tego normalna decyzja bo do tamtego konta nie mam już dostępu
Pomocy !!!
Wiadomość 1 z 2 (450 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mogę zmienić maila

Witaj.

 

Wszystko można odzyskać, zmienić kontaktując się z suportem:

KONTAKT tu masz bezpośredni odnośnik dokończ resztę i kliknij "Wybierz sposób kontaktu"

Jeśli nie chcesz czekać pozostaje opcja LIVECHAT ale tylko w języku angielskim.

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie, dzięki czemu nie musisz płacić za rozmowę Standard smile Kontakt jak najbardziej OK mili ludzie wszystko sprawnie załatwione.

Możesz też samemu zadzwonić:
Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (491 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mogę zmienić maila

Witaj.

 

Wszystko można odzyskać, zmienić kontaktując się z suportem:

KONTAKT tu masz bezpośredni odnośnik dokończ resztę i kliknij "Wybierz sposób kontaktu"

Jeśli nie chcesz czekać pozostaje opcja LIVECHAT ale tylko w języku angielskim.

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie, dzięki czemu nie musisz płacić za rozmowę Standard smile Kontakt jak najbardziej OK mili ludzie wszystko sprawnie załatwione.

Możesz też samemu zadzwonić:
Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

Wiadomość 2 z 2 (492 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem