Nie mogę założyć nowego konta

autor: 00damian89
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę założyć nowego konta

★★★ Novice

Siema, okolo 3 dni próbuje założyć nowe konto w EA na ps4, i niestety za każdym razem pojawia się ten sam komunikat "problemy techniczne spróbuj ponownie później". O co w tym chodzi jak to mozliwe, że nie mogę założyć konta? Próbowałem na dwóch laptopach i telefonie i nic, na dwóch różnych dostawcach internetu i też nic. Co mam zrobic, żeby zalogować się do FUT w fifiej, jeżeli gra nie chce mi założyć konta w EA? Kto miał taki problem, co zrobić w takiej sytuacji? 

Wiadomość 2 z 9 (4 539 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mogę utworzyć konta na Orgin

★★★ Novice
@kreatora Wiataj, mówią, że piękno tkwi w prostocie, właśnie zrobiłem dwie rzeczy, zmieniłem IPV6 na IPV4 tak jak zalecił mi doradca z EA przez telefon, ale to nie pomogło, poczym dostałem twój komentarz, by zmienić maila i co? Cud działa zarejestrowałem się :D Niby to tylko mail a i tak potrafi namieszać. Dzięki wielkie bracie, żyj zdrów!

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 9 (4 505 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mogę utworzyć konta na Orgin

★★★ Novice
@EA_Kuba Cześć, próbowałem już chyba ze 100 razy się zarejestrować do EA, ale bez skutku, usunąłem nawet stare konto, próbowałem różnych tricków opisanych na forum takich jak zmiana czasu, itd... I nic, wciąż pokazuje mi, że występują problemy techniczne, próbowałem się kontaktować z działem pomocy, ale nikt od dwóch dni nie odpisuje. Jest jakaś szansa, że uda się zarejestrować? Jestem graczem FIFA i w żadne inne gry nie gram, a tu taki psikus... Proszę o radę, pozdrawiam Standard smile.
Wiadomość 1 z 9 (4 558 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę utworzyć konta na Orgin

Community Manager

Cześć @00damian89 Standard smile

 


@00damian89  napisał/a:
@EA_Kuba Cześć, próbowałem już chyba ze 100 razy się zarejestrować do EA, ale bez skutku, usunąłem nawet stare konto,

Aby usunąć swoje konto EA musisz skontaktować się z nami bezpośrednio, tutaj znajdziesz artykuł na temat zamykania kont EA.


@00damian89  napisał/a:
próbowałem różnych tricków opisanych na forum takich jak zmiana czasu, itd... I nic, wciąż pokazuje mi, że występują problemy techniczne, 

Próbowałeś może spróbować utworzyć konto EA, korzystając z alternatywnego połączenia internetowego? Np. z poziomu telefonu połączonego z internetem poprzez sieć komórkową, a nie domowe Wi-Fi?

 


@00damian89  napisał/a:
próbowałem się kontaktować z działem pomocy, ale nikt od dwóch dni nie odpisuje. Jest jakaś szansa, że uda się zarejestrować? Jestem graczem FIFA i w żadne inne gry nie gram, a tu taki psikus... Proszę o radę, pozdrawiam Standard smile.

Nasi polscy przedstawiciele pracujący w pomocy technicznej, pracują od poniedziałku do piątku. Dzisiaj/jutro powinieneś otrzymać odpowiedź, nie mniej chyba najlepszym rozwiązaniem będzie rozmowa telefoniczna - tutaj znajdziesz instrukcję w jaki sposób się z nami skontaktować Standard smile

Wiadomość 3 z 9 (4 526 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę utworzyć konta na Orgin

★★★ Novice
@EA_Kuba Hej, próbowałem z internetu z telefonu, czy to na stronie origin czy aplikacji fifa, i niestety nieda się zarejestrować użytkownika. Na PS4 się nie udało na 2 laptopach też nie, na telefonie też, nie, nie wiem już co można jeszcze zrobić. Dziwne to bardzo...
Wiadomość 4 z 9 (4 516 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę utworzyć konta na Orgin

Hero (Retired)
@00damian89

Moze cos z twoim adresem mailowym jest nie OK .
Sprohuj zalozyc nowe konto mailowe na innym serwerze - moze na gmailu? I z niego sprobuj otworzyć konto.
jesli uzywasz VPN do ochrony danych totez moze byc powód.

Nie jestem pacownikiem EA
Wiadomość 5 z 9 (4 507 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę utworzyć konta na Orgin

★★★ Novice
@kreatora Wiataj, mówią, że piękno tkwi w prostocie, właśnie zrobiłem dwie rzeczy, zmieniłem IPV6 na IPV4 tak jak zalecił mi doradca z EA przez telefon, ale to nie pomogło, poczym dostałem twój komentarz, by zmienić maila i co? Cud działa zarejestrowałem się :D Niby to tylko mail a i tak potrafi namieszać. Dzięki wielkie bracie, żyj zdrów!
Wiadomość 6 z 9 (4 506 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę utworzyć konta na Orgin

Community Manager

@00damian89 Zauważyłem, że utworzyłeś własny temat dlatego wydzieliłem posty z innej dyskusji i przeniosłem je tutaj Standard smile Cieszę się, że udało Ci się rozwiązać problem, oznaczę Twoją odpowiedź jako rozwiązanie Standard smile

Wiadomość 7 z 9 (4 498 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę utworzyć konta na Orgin

★★★ Novice
@EA_Kuba Dzięki za wszelką pomoc, pozdrawiam Standard smile
Wiadomość 8 z 9 (4 493 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę utworzyć konta na Orgin

★★★ Newbie

Dzięki za podpowiedź 😁 męczyłem się z tym 4 dni aż w końcu znalazłem twój komentarz o email, nie sądziłem że to będzie to bo już na dwóch próbowałem a tu proszę zrobiłem nowy i działa!!  Dzięki!! 

Wiadomość 9 z 9 (4 365 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA