Dot.: Nie mogę zalogować się na konto

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę zalogować się na konto

★★★ Newbie

Witam, 

Mam ogromny problem. Konto origin założyłam w roku 2014 kiedy byłam dzieckiem. e-mail również założyłam na potrzeby założenia konta origin. Od 8 lat logowałam się normalnie bez problemu wiec nigdy nie przyszło mi do głowy aby zweryfikować te dane lub zmienić adres e-mail. Po zmianie Origin w EA wpisuje login, hasło i wyskoczył komunikat o wymaganym kodzie weryfikacyjnym. Niestety okazało się ze przez brak aktywności mój e-mail został skasowany 🤦‍♀️ nie mogę się na niego zalogować. Kupiłam do tej pory sporą ilość gier których klucze aktywowałam na koncie. Wydałam na nie mnóstwo pieniędzy. Posiadam wszystkie w wersji pudełkowej a nawet jeden imienny dowod zakupu. Reszta niestety kupowana była w sklepach elektronicznych. Próbowałam kontaktować się z pomocą EA przez chat czy e-mail. A nawet przez infolinie. Pan na infolinii powiedział ze dopóki nie podam mu daty urodzenia nie będę miała dostępu do konta 🤦‍♀️ . Niestety nie pamietam jaka podałam te 8 lat temu, jak się okazało nieprawdziwą🤦‍♀️) reszta informacji które są wymagane są z kosmosu typu zakup na stronie EA albo numer karty kredytowej nic takiego nie rejestrowałam. IP w komputerze mam zmienne wiec pan na infolinii twierdzi ze nie widzi mojego komputera… Znam login i hasło na które logowałam się od 8 lat bez żadnego problemu. Błagam o pomoc chce odzyskać swoje gry. Już nie mam  Pomysłu co robić.

Wiadomość 1 z 3 (1 184 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Nie mogę zalogować się na konto

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Ewelina_P

Praktycznie jeśli nie masz żadnego dowodu ze jesteś właścicielem tego konta to biuro EA nawet nie ma szans w świetle swoich wewnętrznych przepisów na przypisanie ci tego konta do innego maila. Praktycznie utracenie adresu mailowego to utracenie gier do tego adresu przywiązanych. Jesli jednak zachowalas kody do gier ktore kupiłaś w sklepie to powinnaś sie na nie powolać bo to jest dla EA jakis dowód. 

Jest tylko jedna, nikła szansa - bo i tak możesz tam sie spotkać z info ze hasło do twojego konta jest nieaktualne i powinnaś je zmienić, co praktycznie jest niemożliwe bo nie masz dostepu do swojego maila na ktorego załozyłaś konto.
Sciagnij z tego linku Origin i spróbuj sie na niego zalogować tak jak dotąd sie logowałaś. Jesli ci sie to uda to przede wszystkim wejdź na swój profil i spróbuj zmienić adres mailowy na taki jaki masz aktywny i używany. Jesli nie bedziesz umiała tego zrobić - dzwoń na infolinie mając przed oczami twój otwarty profil na Origin i niech ci to wytłumaczą krok po kroku.
https://www.dm.origin.com/download

Wiadomość 2 z 3 (1 156 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę zalogować się na konto

Community Manager

Hej @Ewelina_P 

 

 

Rozumiem, że skorzystałaś z Pomocy EA zarówno przez czat jak i telefon, by odzyskać dostęp do konta EA. Niestety to Ci się nie udało ze względu na niewystarczające i/lub nieprawidłowe dane do potwierdzenia własności konta. Czy wobec tego, próbowałaś odzyskać dostęp do maila lub odtworzyć ponownie ten sam adres email, jeśli został skasowany?

 

Na forum nie mamy możliwości udzielenia pomocy w zakresie problemów związanych z kontem EA, ale zawsze możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, jeśli będziesz miała nowe informacje/ dane do potwierdzenia.

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 3 (1 137 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem