Dot.: Nie mogę zalogować się do Origin. Pomocy :(

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę zalogować się do Origin. Pomocy :(

[ Edytowane ]
★ Novice



Witam, od kilku dni mam problem z zalogowaniem się do Origin. Po wpisaniu logia i hasła wyświetla się komunikat: " Niestety chwilowo występują problemy natury technicznej spróbuj ponownie później".  Przeinstalowałem Origin, resetowałem modem i komputer i nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Gram prawie codziennie wcześniej nie miałem takich problemów. Pomocy  Frown

 

@kieranek123 

 

[Edytowałem twój wpis ponieważ był w nim adres e-mail którego nie można udostępniać na forum]

 

Zapoznaj się z regulaminem.

 

Pozdrawiam Mateusz 

Wiadomość 1 z 26 (30 127 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę zalogować się do Origin. Pomocy :(

Community Manager (retired)

@kieranek123  Witaj

 

Dla testów spróbuj się zalogować na samą stronę internetową Origin.

 

Jeśli logowanie się powiedzie, problem leży gdzieś lokalnie po stronie aplikacji Origin lub innej składowej Windows - inna aplikacja/ustawienia sieci itp.

 

Zazwyczaj problem z działaniem Origin jest spowodowany innymi nakładkami/programami działającymi w tle, takie jak: Team viewer, DISCORD, MSI Afterburner oraz ewentualne aplikacje antywirusowe (AVG/Mcaffe/Avast...)  oraz inne programy, które mogą blokować Origin

 

Raz jeszcze spróbuj:

 

ORIGIN

Odinstalujcie następnie program Origin (nie spowoduje to usunięcie gry ) > Programy i funkcję 
Pobierzcie najnowszą wersję z naszej strony
Zainstalujcie Origin z domyślnymi ustawieniami!
Uruchomcie następnie skrót do aplikacji Origin, jako Administrator! - instrukcja

 

Dodatkowo: 

PORTY - do prawidłowego działania aplikacja Origin potrzebuje następujących portów, które zawsze powinny być dla niej otwarte:

TCP: 80; 443; 9960-9969; 1024-1124; 3216; 18000; 18120; 18060; 27900; 28910; 29900

UDP: 1024-1124; 18000; 29900

RESET POŁĄCZENIA INTERNETOWEGO – IPCONFIG

 

Instrukcja:

http://help.ea.com/pl/article/how-to-flush-dns-cache-for-windows/

 

RESET USTAWIEŃ INTERNETOWYCH – RESETOWANIE USTAWIEŃ INTERNET EXPLORER

 

Instrukcja:

http://support.microsoft.com/kb/923737

http://windows.microsoft.com/pl-pl/internet-explorer/reset-ie-settings#ie=ie-10

 

USTAWIENIA LAN:

 

Otwórz Panel Sterowania:

Kliknij przycisk Opcje Internetowe.

Kliknij kartę Połączenia, a następnie kliknij przycisk Ustawienia sieci LAN.

Odznacz pole wyboru Użyj serwera proxy dla sieci LAN.

Zaznacz pole Automatycznie wykryj ustawienia.

Zrestartuj komputer.

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG oraz zrzut ekranu błędu do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 26 (30 107 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę zalogować się do Origin. Pomocy :(

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam, próbowałem tak jak pisaliście i nic Frown w załączniku przesyłam dokument DxDiag  może uda się to jakoś rozwiązać. 

Wiadomość 3 z 26 (30 095 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie mogę zalogować się do Origin. Pomocy :(

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@kieranek123  

 

W Twoim raporcie znalazłem kilka informacji i błędzie samego Windows Defender oraz innych usług systemu. Spróbuj jeszcze wykonać poniższe:

 

Jeśli korzystasz z płyty głównej MSI, wyłącz funkcję Advanced Stream Detect w aplikacji Killer Control Center lub ją odinstaluj w celach testowych:

 

445434421.png

 

 

Pojawiają się również błędy w raporcie co do samych usług systemu, dlatego sprawdź poniższe komendy (ze strony Microsoft) na wyszukanie uszkodzonych plików systemowych:

 

Right click your start button and select Command prompt (Admin) to bring up elevated Command prompt. 

 

Komenda DISM i sfc:

 

  • W polu wyszukiwania na pasku zadań wpisz wyrażenie Wiersz polecenia. Naciśnij i przytrzymaj (lub kliknij prawym przyciskiem) myszy pozycję Wiersz polecenia (Aplikacja komputerowa) w wynikach wyszukiwania, a następnie wybierz polecenie Uruchom jako administrator.

  • Wpisz wyrażenie DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth (zwróć uwagę na odstępy przed każdym znakiem „/”). (Uwaga: rozpoczęcie tego kroku może potrwać kilka minut, a wykonanie nawet do 30 minut).

  • Wprowadź wyrażenie sfc/scannow (zwróć uwagę na spacje między elementami „sfc” i „/”). 
 
Reset pliku hosts - instrukcja
 
Powodzenia! Fingers crossed
Wiadomość 4 z 26 (30 083 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę zalogować się do Origin. Pomocy :(

★★★★ Novice

Ale jestem zly na was. Dzien marnuje na uruchomienie tego pamieciozernego  badziewia 

Wiadomość 5 z 26 (27 006 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę zalogować się do Origin. Pomocy :(

★★★★ Novice

Dlugo potrwa ta awaria? Na dwoch roznych komputerach nie dziala , jeden swiezy system drugi , gdzie origin odpalany byl z 2 tyg temu... Moze musze kupic latke he?

Wiadomość 6 z 26 (26 980 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę zalogować się do Origin. Pomocy :(

Community Manager

Hej @siedemciastek 

 

Dyskusja w której odpowiadasz została rozpoczęta w marcu. Podejrzewam, że Twój problem powiązany jest z problemem, który został opisany tutaj

Wiadomość 7 z 26 (26 810 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Nie mogę zalogować się do Origin. Pomocy :(

★★★★ Novice

Hej , menadzer... To Tam sie wypowiedz bo od 3 tyg temat urwany. A a mi na czystym windowsie Nadal nie chce sie zalogowac origin. 

Wiadomość 8 z 26 (26 641 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę zalogować się do Origin. Pomocy :(

★★★★ Novice

Nie wierze.. zalogowalem sie .. ale ID a nie mejlem... Jestem w szoku

Wiadomość 9 z 26 (26 426 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę zalogować się do Origin. Pomocy :(

★ Novice

Jak to zrobiłeś 

Wiadomość 10 z 26 (24 535 wyświetleń)
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem