Dot.: Nie moge zaktualizowac gry

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

UI Musisz pobrać zainstalować te aktualizacje interfejsu użytkownika... obejście

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam,

 

Mam taki problem zainstalowałem grę i próbuje wejść w menu ale zatrzymuje mnie na samym początku i pisze ''Musisz pobrać zainstalować te aktualizacje interfejsu użytkownika, by grac online '' i wyskakuje mi aktualizacja lub nie teraz. Na nic nie mogę kliknąć. Moze mi ktoś pomoc ?

Wiadomość 1 z 3 (1 107 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie moge zaktualizowac gry

Community Manager (retired)

@OnlyForYou7516

 

Na problem pobrania aktualizacji UI, kroki poniżej powinny załatwić sprawę:

 

WYCIĘCIE (np. na Pulpit) folderu twinkle z katalogu ustawień gry ( Battlefield 1 w bibliotece Dokumenty) i restart gry!

 

453451111.PNG

ODŁĄCZENIE PADA przed uruchomieniem gry.

 

DODATKOWO:

 

  1. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  2. Zmień nazwę folderu Battlefield 1 w bibliotece Dokumenty na np. Battlefield 1 kopia
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Battlefield 1 w Dokumentach oraz sama gra powinna uruchomić się w domyślnych ustawieniach! 

Sprawdź również czy Twój AV/Firewall nie blokuje tej aktualizacji w tle.

 

Powodzenia! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (1 310 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie moge zaktualizowac gry

★★ Apprentice

Gra otwiera się w oknie czy pełny ekran? Jeśli w oknie to wciśnij lewy ALT+Enter by przełączyć się na pełny ekran. Jeśli problem masz w trybie pełnoekranowym, to interakcję z grą uwala czasem otwarta w tle przeglądarka internetowa. Kilka razy miałem podobny problem i zamknięcie przeglądarki pomagało...

Wiadomość 2 z 3 (1 099 wyświetleń)

Dot.: Nie moge zaktualizowac gry

Community Manager (retired)

@OnlyForYou7516

 

Na problem pobrania aktualizacji UI, kroki poniżej powinny załatwić sprawę:

 

WYCIĘCIE (np. na Pulpit) folderu twinkle z katalogu ustawień gry ( Battlefield 1 w bibliotece Dokumenty) i restart gry!

 

453451111.PNG

ODŁĄCZENIE PADA przed uruchomieniem gry.

 

DODATKOWO:

 

  1. Wyłącz zapisy w chmurze na swoim koncie  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  2. Zmień nazwę folderu Battlefield 1 w bibliotece Dokumenty na np. Battlefield 1 kopia
  3. Wyłącz Origin całkowicie (Origin > Zakończ) 
  4. Uruchom ponownie Origin jako ADMINISTRATOR - INSTRUKCJA
  5. Uruchom ponownie grę również jako ADMINISTRATOR, jeśli wszystko dobrze pójdzie powinien się utworzyć nowy folder Battlefield 1 w Dokumentach oraz sama gra powinna uruchomić się w domyślnych ustawieniach! 

Sprawdź również czy Twój AV/Firewall nie blokuje tej aktualizacji w tle.

 

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 3 z 3 (1 311 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem