Nie mogę zainstalować na PC aplikacji EA

autor: welkanom
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę zainstalować na PC aplikacji EA

★★★ Newbie

Hej, bardzo proszę o pomoc bo już od kilku dni się męczę z tym i nie mam już pomysłów.

Nie mogę zainstalować aplikacji na windows 7 , otwieram plik instalacyjny i ładuje się, po chwili jednak wyskakuje komunikat jak na zdjęciu 

Proszę powiedzcie mi co mogę zrobić w takim wypadku,czy konieczne jest zaktualizować windows ? Boję się że wtedy mój staruszek padnie((

Wiadomość 1 z 5 (1 105 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mogę zainstalować na PC aplikacji EA

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @welkanom. Standard smile

 

Z racji tego, że jest to dość ogólny błąd, najlepiej byłoby upewnić się, że Twój system jest w pełni zaktualizowany. 

 

Pobierz najnowszą aktualizację Service Pack dla Windows 7

Zaktualizuj NET Framework, oraz Visual C++

Zaktualizuj sterowniki karty graficznej na komputerze 

 

Pomimo tego, że EA app wspiera system Windows 7 i problem nie wynika z samego systemu operacyjnego, z przyczyn związanych z bezpieczeństwem Twoich danych na komputerze sugerowałbym rozważenie aktualizacji systemu przynajmniej do Windows 10. 

 

https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/operating-system-not-supported-by-origin/

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 5 (1 038 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mogę zainstalować na PC aplikacji EA

Community Manager
Wiadomość 2 z 5 (1 092 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę zainstalować na PC aplikacji EA

★★★ Newbie

Tak

Wiadomość 3 z 5 (1 085 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę zainstalować na PC aplikacji EA

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @welkanom. Standard smile

 

Z racji tego, że jest to dość ogólny błąd, najlepiej byłoby upewnić się, że Twój system jest w pełni zaktualizowany. 

 

Pobierz najnowszą aktualizację Service Pack dla Windows 7

Zaktualizuj NET Framework, oraz Visual C++

Zaktualizuj sterowniki karty graficznej na komputerze 

 

Pomimo tego, że EA app wspiera system Windows 7 i problem nie wynika z samego systemu operacyjnego, z przyczyn związanych z bezpieczeństwem Twoich danych na komputerze sugerowałbym rozważenie aktualizacji systemu przynajmniej do Windows 10. 

 

https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/operating-system-not-supported-by-origin/

Wiadomość 4 z 5 (1 039 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę zainstalować na PC aplikacji EA

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @welkanom,

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy.  Jeśli natomiast post @EA_Kuba  odpowiedział na Twoje pytanie nie zapomnij oznaczyć go jako rozwiązanie.

 

Dziękuję i pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 5 (864 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem