Dot.: Nie moge ustawić koloru skóry w The Sims4.

autor: asiakempa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie moge ustawić koloru skóry w The Sims4.

★★ Novice

NIE MOGE USTAWIĆ KOLORU SKÓRY W THE SIMS4. PROSZE O POMOC Standard smile

Wiadomość 1 z 9 (4 175 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie moge ustawić koloru skóry w The Sims4.

@asiakempa 

 

Twój problem jest znany, wielu graczy go miało i związany jest z nieaktualnymi modami. To one powodują, że nie możesz zmienić w CAS żadnego koloru skóry - także skórek EA.

 

Mam prośbę, najpierw zrób wszystko co napisałam powyżej, a dopiero potem napisz, czy błąd ustąpił.

 

Pozdrawiam. Standard smile

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!

Zobacz w watku

Wiadomość 8 z 9 (4 129 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie moge ustawić koloru skóry w The Sims4.

Witaj @asiakempa 

 

Pozwolisz, że zanim cokolwiek doradzę, proszę odpowiedz,  czy w grze masz jakieś mody ze skryptami (jakie?) oraz jakieś CC do CAS.

 

 

Pozdrawiam.

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 2 z 9 (4 169 wyświetleń)

Dot.: Nie moge ustawić koloru skóry w The Sims4.

★★ Novice

Tak mam mody ze skryptami niestety niewiem jakie ale prosze o pomoc żaden sim nawet z gry nie ma skóry jaką bym chciał :c Dziękuję 

Wiadomość 3 z 9 (4 162 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge ustawić koloru skóry w The Sims4.

@asiakempa 

 

W tej chwili doradzam następujące kroki:

1. Z folderu gry znajdującego się w Moich Dokumentach  wyjmij na pulpit komputera:

a/  folder Mods 

b/ plik localthumbcache.package

3. Napraw grę na Origin klikając prawym przyciskiem myszki na okładkę gry > wybierz opcję "Napraw".

4. Wejdź do gry i sprawdź, czy błąd ustąpił (koniecznie daj znać, jak poszło Standard smile ).

Po ponownym włączeniu gry utworzy się nowy folder Mods wraz z zaktualizowanym plikiem Resource.

5. Zrób kopię gry stąd:  (Moje Dokumenty) C:\Users\Name\Documents\Electronic Arts\The Sims 4 (wklej kopię folderu The Sims 4 na pulpit komputera).

 

Jeżeli błąd ustąpił to na razie nie wkładaj modów z folderu Mods znajdującego się na pulpicie komputera, gdyż jakieś z nich na pewno są zepsute.

 

Jedyną metodą na sprawdzenie modów oraz/i CC jest wkładanie ich małymi partiami do gry (po kilka sztuk) i sprawdzanie w grze do momentu, aż znajdziesz winowajcę, który psuje grę.

Zapoznaj się z moim poradnikiem, pomoże on uporać się z zepsutymi modami.

 

Pozdrawiam. 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 4 z 9 (4 158 wyświetleń)

Dot.: Nie moge ustawić koloru skóry w The Sims4.

★★ Novice

Czy moje mody i rozgrywki które mam sie usuną ?

Wiadomość 5 z 9 (4 143 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge ustawić koloru skóry w The Sims4.

@asiakempa 

 

Nie martw się, na pewno nie stracisz rozgrywki, ani zapisów gry. Standard smile

Na razie jednak  wszystkie mody musisz usunąć z gry.

 

Jak wyżej napisałam, wyjmij cały folder Mods na pulpit komputera i wykonaj wszystkie czynności w moim powyższym poście.

 

Gdy sprawdzisz grę i nie będzie w niej błędów, wtedy wyjdź z niej bez zapisywania i zrób jej kopię na pulpicie komputera.

 

Dopiero po wykonaniu wszystkich czynności, małymi partiami - po kilka sztuk - sprawdzaj mody w grze, przenosząc je z folderu znajdującego się na pulpicie do nowo utworzonego folderu Mods.

Jako pierwsze, sprawdź wszystkie mody ze skryptami (UI Cheats Extension, MCC Commender i inne , które zmieniają rozgrywkę. Następnie skórki(skiny), rzęsy, włosy i inne obiekty z trybu CAS, a potem całą resztę.

 

Przeczytaj cały poradnik, pomoże ci posegregować mody, oraz CC i na przyszłość będziesz miała z nimi mniej problemów.

 

Daj znać, jak poszło, czy gra się naprawiła.

 

Pozdrawiam.

 

 

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 6 z 9 (4 141 wyświetleń)

Dot.: Nie moge ustawić koloru skóry w The Sims4.

★★ Novice

Jak coś nie moge ustawic koloru z GRY nie z modow

Wiadomość 7 z 9 (4 134 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie moge ustawić koloru skóry w The Sims4.

@asiakempa 

 

Twój problem jest znany, wielu graczy go miało i związany jest z nieaktualnymi modami. To one powodują, że nie możesz zmienić w CAS żadnego koloru skóry - także skórek EA.

 

Mam prośbę, najpierw zrób wszystko co napisałam powyżej, a dopiero potem napisz, czy błąd ustąpił.

 

Pozdrawiam. Standard smile

-----------------------------------------------------------

Nie pracuję ani nie mam żadnych powiązań z EA. Jestem wolontariuszem i staram się pomagać graczom w naprawie ich gry zgodnie z moją najlepszą wiedzą i nie ponoszę odpowiedzialności za szkody wyrządzone twojemu komputerowi/grze.

Jeżeli moje wskazówki okazały się pomocne, nie zapomnij przyznać XP! Kliknij "Zaakceptuj rozwiązanie" jeżeli post pomógł Ci uporać się z problemem.
Dziękuję!
Wiadomość 8 z 9 (4 130 wyświetleń)

Dot.: Nie moge ustawić koloru skóry w The Sims4.

★★ Novice

Naprawiło sie. Dziekuje 🙂🙂🙂

Wiadomość 9 z 9 (4 080 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem