Dot.: Nie mogę uruchomić gry,ani zainstalować

autor: Cyrtafix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę uruchomić gry,ani zainstalować

★★ Novice

Nie mogę uruchomić Battlefield5.Klikam w sklepie ''Sprawdź za darmo'' i gdy przechodzę do biblioteki mam napisane ''Pokaż w sklepie''

Wiadomość 1 z 8 (760 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić gry,ani zainstalować

★★★★★ Guide

BFV można za darmo testować tylko w weekendy Standard smile . Wiec będziesz mógł pograć w najbliższy weekend czyli 19.10 oraz 26.10

Wiadomość 2 z 8 (744 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę uruchomić gry,ani zainstalować

★★ Novice
@Cyrtafix Nie mogłem uruchomić podczas darmowego weekendu.Napisałem jeszcze tego samego dnia o tym,ale w innym dziale i nie było odpowiedzi to spróbowałem tutaj.
Wiadomość 3 z 8 (731 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić gry,ani zainstalować

★★★★★ Guide

Dzisiaj z tego co się orientuje startuje znów darmowy weekend z BFV. Spróbuj dodać sobie BFa przez przeglądarkę do konta. Być może jakiś problem jest na Origin (wczoraj była jego aktualizacja)

Wiadomość 4 z 8 (718 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę uruchomić gry,ani zainstalować

★★ Novice
@Cyrtafix Spróbowałem przez przeglądarkę i dalej to samo.
Wiadomość 5 z 8 (712 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić gry,ani zainstalować

★★★★★ Guide

A przypisała Ci się do konta? Masz ewentualnie możliwość jej usunięcia i dodania ponownie? Czy próbowałeś dzisiaj włączyć?

Wiadomość 6 z 8 (705 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić gry,ani zainstalować

[ Edytowane ]
★★ Novice

@CyrtafixPo problemach na początku grę usunąłem i nie mogłem jej dodać ponownie.Dzisiaj próbowałem i dalej to samo.Na nowym koncie normalnie działa.Szkoda bo będę musiał od nowa zaczynać.Gdy przeloguję się z powrotem na pierwsze konto i uruchamiam grę to mam komunikat ''koniec wersji próbnej''

Wiadomość 7 z 8 (683 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić gry,ani zainstalować

★★★ Novice

Masz to samo co wszyscy w tym temacie.
https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/BFV-prosba-o-dostep-do-wersji-trial/m-p/8365099/thread...
Jakiś geniusz wpisał max time triala w BF:V 10 h bez względu na źródło tego trialu. Wypróbujesz 10 h gry, a później mimo darmowych weekendów itp. niemasz do nich dostępu bo  na tym koncie już masz nabity TWARDY limit tych 10 h. Wink
 

Wiadomość 8 z 8 (571 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem