Dot.: Nie mogę uruchomić Battlefield V

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę uruchomić Battlefield V

★★ Novice

Witam, po zainstalowaniu gry Battlefield 5 i aktualizacji nie mogę jej uruchomić.. 
Gra na originie się tak jakby wczytuje, minimalizuje się okno origin a potem znowu wraca origin i więcej się nic nie dzieje. 
Dodam, że to wersja pudełkowa. 



Proszę o pomoc, bo szkoda mi 200pln :/

Wiadomość 1 z 7 (755 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić Battlefield V

★ Guide

Na jakim sprzęcie próbujesz odpalić tą grę? 
CPU:
GPU:
System: 
RAM:

Zasilacz(marka i moc W):

Wiadomość 2 z 7 (733 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę uruchomić Battlefield V

★★ Novice

FX-6300  6 rdzeni

R7-260X 2Gb 

Windows 7 64bit

12Gb ram  DDR3 

Zasilacz 600w jakiś z morele.. 

 W każdym bądź razie problem nie leży raczej w moim sprzęcie bo w bfa1 gram na wysokich/ ultra na Multi, a w bf5 nie ma nic nowego.. i z  tego co widziałem to nie tylko ja mam ten problem. Mam nadzieję że jakoś się uda rozwiązać problem i czekam na podpowiedzi Wink

Wiadomość 3 z 7 (728 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić Battlefield V

★ Guide

A próbowałeś jakiś kroków sam - jakieś wskazówki z internetu? Żeby nie wypisywać ci czegoś, co już było robione.

Wiadomość 4 z 7 (716 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić Battlefield V

★★ Novice

Przeinstalowalem Origina, aktualizowalem go razem z grą, sterowniki karty mam najnowsze, w antywirusie zrobiony wyjątek dla Origina i gier,  cos jeszcze zmieniłem w ustawieniach w Originie ale nie pomagało i wróciłem do ustawień standardowych ( chodzi o Origin). 

Wiadomość 5 z 7 (711 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę uruchomić Battlefield V

★ Guide

Na tą chwilę poczekałbym do czwartku - ma wyjść duża aktualizacja - myślę, że naprawi również Twój problem. 

Wiadomość 6 z 7 (674 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić Battlefield V

Community Manager (retired)

@SzymChuckPL 

 

W przypadku Windows 7 zadbaj, aby pobrać w szczególności wymienione poniżej aktualizacje ze strony Microsoft i wykonać restart komputera: 

 

Windows 7  SERVICE PACK 1 (jeśli nie jest zainstalowany) oraz KB2670838 + aktualizację KB2999226

 

W dniu jutrzejszym pojawi się aktualizacja klienta gry, która adresuje pewne problemy ze stabilnością gry. Spróbuj ją pobrać, jeśli nie poskutkuje, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi.

 

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 7 z 7 (666 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem