Dot.: Nie mogę uruchomić BF1

autor: kot19732
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę uruchomić BF1

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam,

niedawno kupiłem, pobrałem BF1 i nie uruchamia się. Chyba już wszystko przeczytałem i zrobiłem co było do zrobienia i dalej to samo. Plik bf1.exe na chwile startuje a potem znów pokazuje mi się w Origin ikonka Graj. Nawet nie wyrzuca żadnego błędu. Dodam, że jest to pierwsze uruchomienie. w Moich Dokumentach nie mam pliku z konfiguracją. Windows legalny, wszystkie aktualizacje pobrane. Nawet odinstalowanie na chwile antywirusa nie pomogło. 

W załączniku dxdiag i msinfo32. Proszę fachowców o pomoc albo chociaż wskazówkę. 

 

Pozdrawiam

Wojtek

 

 

Dziś postanowiłem zainstalować na laptopie no i pojawił się komunikat:

 

W ostatnim czasie zbyt wiele komputerów uzyskało dostęp do Battlefield 1 z tym kontem. Spróbuj ponownie później.

 

Nie wiem o co chodzi...

Wiadomość 1 z 5 (438 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić BF1

★★ Guide

można wiedzieć gdzie zakupiłeś i jaką wersję pudełko czy cyfrowa.sprawdz na origin biblioteka czy tam się pojawiła gra spróbuj zaktualizować i  daj napraw

Wiadomość 2 z 5 (414 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić BF1

★★ Novice

wersja cyfrowa, na stronie EA była obniżka do 33,31 zł BF1 Rewolucje. Przerzuciłem grę na laptopa i tam się uruchamia. Wygląda, że na pececie mam jakiś problem, albo sterowniki, albo biblioteka DXdiag. W weekend powalczę z tym. Naprawę i aktualizacje gry robiłem wiele razy.

Wiadomość 3 z 5 (378 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić BF1

★★★ Newbie
no i ja mam to samo nie odpala
Wiadomość 4 z 5 (370 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę uruchomić BF1

★★ Guide

Sprawdzałeś czy masz wystarczająco miejsca na dysku ? u mnie gra z dodatkami zajmuje ponad 80 GB

Wiadomość 5 z 5 (365 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem