Dot.: Nie mogę się zalogować na konto na tym emailu?

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę się zalogować na konto na tym emailu?

★★★★★ Newbie

Dzisiaj tj. 15.03.2019 gdy próbowałem zalogować się na swoje konto wyskoczył mi błąd "Twoje dane logowania są nieprawidłowe lub wygasły. Spróbuj ponownie lub zmień swoje hasło.". Próbując zmienić hasło nie dostawałem żadnej wiadomości na maila, po czym okazało się, że mogę stworzyć konto na tym samy adresie email. Pytanie więc, co się stało z tamtym kontem?? Czy będę w stanie je jeszcze odzyskać? Z góry dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że uda się rozwiązać tę sprawę.

Wiadomość 1 z 4 (599 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mogę się zalogować na konto na tym emailu?

[ Edytowane ]

Witaj

 

Sprawdź czy aby na pewno logujesz się na twoje konto jeśli tak to wymagany będzie kontakt z suportem, żeby sprawdzić w czym jest problem przygotuj sobie do rozmowy klucze z twoich gier w celu weryfikacji, sprawdzą w czym leży problem i wszystko powinno wrócić do normy

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu.

 

Polska linia Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (596 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mogę się zalogować na konto na tym emailu?

[ Edytowane ]

Witaj

 

Sprawdź czy aby na pewno logujesz się na twoje konto jeśli tak to wymagany będzie kontakt z suportem, żeby sprawdzić w czym jest problem przygotuj sobie do rozmowy klucze z twoich gier w celu weryfikacji, sprawdzą w czym leży problem i wszystko powinno wrócić do normy

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu.

 

Polska linia Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

Wiadomość 2 z 4 (597 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę się zalogować na konto na tym emailu?

★★★★★ Newbie
A czy nie da się porozumieć z supportem EA jakąś inną drogą np. email? Niestety nie czuję się zbyt komfortowo przy rozmowach przez telefon i wiem, że to trochę dziwne ale preferowałbym właśnie jakąś drogę elektroniczną lub pisemną. Generalnie dzięki za odpowiedź. Standard smile
Wiadomość 3 z 4 (590 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę się zalogować na konto na tym emailu?

Niestety nie, jest tylko Live chat po angielsku i telefon po polsku innej opcji nie ma.

Wiadomość 4 z 4 (586 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem