Nie mogę połączyć konta ea z psn

autor: KuPaCzAkRy
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie mogę połączyć konta ea z psn

★ Novice

Witam

 

Próbując połączyć konto ea z psn wyskakuje błąd już takie połączenie istnieje na koncie. Wchodziłem na konto EA sprawdzić połączenia i jest tylko połączenie z Epic Games.


Konto chciałem połączyć na Ps5 z apex oraz battlefield. Macie jakieś propozycje jak to zrobić ?

Wiadomość 1 z 9 (5 028 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę połączyć konta ea z psn

Community Manager

Hej @KuPaCzAkRy 

 

Przejdź na stronę help.ea.com i zaloguj się na niej korzystając z Twojego konta PSN: 

 

psn.PNG

 

Następnie kliknij Konta - Bezpieczeństwo konta - O mnie i sprawdź adres email powiązany z Twoim kontem EA i powiązania na tym koncie. 

Wiadomość 2 z 9 (5 007 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę połączyć konta ea z psn

★ Novice

Niestety, ale znowu to samo ;/

Wiadomość 3 z 9 (5 003 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę połączyć konta ea z psn

Champion (Retired)
@KuPaCzAkRy czy PSN ID używałeś wcześniej na ps4, ps3, czy utworzyłeś nowe konto dla ps5? Odpalając grę od EA powinno wyskoczyć okienko do zalogowania się do konta EA wtedy powinno Ci powiązać konto PSN z EA a jeżeli jest powiązane powinno przejść dalej do gry.
Wiadomość 4 z 9 (4 996 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę połączyć konta ea z psn

★ Novice

Po kupnie ps5 założyłem nowe konto psn, kiedyś miałem ps4 i możliwe ze było połączone z EA. Konto które używałem do ps4 pamietam kiedyś chyba łączyłem z EA, ale to było z 4 lata temu. Konto EA mam od 2013 roku. 

Wiadomość 5 z 9 (4 987 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę połączyć konta ea z psn

Champion (Retired)
@KuPaCzAkRy jeśli miałeś poprzednie konto PSN powiązane z tym kontem EA i usunąłeś powiązanie to niestety nie połączysz nowego konta PSN z obecnym kontem EA. Więcej informacji o powiązaniu kont znajdziesz tutaj https://help.ea.com/pl/help/account/link-your-console-accounts/?franchise=origin&product=origin#how-...
Wiadomość 6 z 9 (4 975 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę połączyć konta ea z psn

★ Novice

Nawet jeśli usunąłem przypisanie z kontem ps4 to już nowego konta z ps5 nie mogę przypisać ? Pomoc techniczna EA może w jakiś sposób pomoc ? Warto do nich pisać czy strata czasu?

Wiadomość 7 z 9 (4 968 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę połączyć konta ea z psn

[ Edytowane ]
Champion (Retired)

W linku który podałem jest taki opis

"Z kontem EA można powiązać tylko jedno konto każdej platformy. Oznacza to na przykład, że nie możesz powiązać konta EA z dwoma identyfikatorami PlayStation™Network. Zamiast tego musisz utworzyć nowe konto EA, aby powiązać je z dodatkowymi kontami na platformie. Jeśli spróbujesz powiązać dodatkowe konta, otrzymasz komunikat o treści Znaleziono powiązane konta."

 

Do pomocy technicznej zawsze możesz napisać lub zadzwonić to będzie szybszy sposób, możliwe że znajdą rozwiązanie Twojego problemu. 

Wiadomość 8 z 9 (4 966 wyświetleń)

Dot.: Nie mogę połączyć konta ea z psn

★★★ Newbie

* jaka odpowiedz....

Wiadomość 9 z 9 (4 115 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem