Dot.: Nie moge pobrac/zainstalowac gry Fifa 18

autor: xgamesworld
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę pobrać/zainstalować gry folder instalacji nie jest prawidłowym folderem

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Witam mam problem Standard smile robilem format i nie moge teraz zainstalowac gry :/ Mianowicie mam taki problem ze jak klikam popierz to wyskakuje mi (Folder do instalowania gier nie jest prawidłowym folderem. Wybierz inny folder.) Co zrobi ? Robilem nowy folder na dysku i nie pomogło . 

Wiadomość 1 z 7 (15 724 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie moge pobrac/zainstalowac gry Fifa 18

★★★★★ Newbie
Dzięki Panowie Standard smile Wyszło tak ze brakowało jakiegoś sterownika i po zainstalowaniu SupportAssist Firmy dell poszukało ze czegoś tam jednak brak i zainstalowało to i jest ok Standard smile Dzikie za szybkie od . Pozdro

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 7 (16 013 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie moge pobrac/zainstalowac gry Fifa 18

★ Guide

Hej Standard smile

 

Rozumiem, że masz wystarczająco miejsca na dysku na, którym chcesz zainstalować grę. Origin domyślnie pobiera gry na dysk C. Sprawdziłeś położenie bibliotek w Origin? Dobrze jest też stworzyć foldery domyślne np: D:\Origin Games + D:\Origin cashe. Przydatne jest też usunięcie wszystkich programów instalacyjnych. Sprawdź TEN link. Daj znać czy pomogło.

 

 

 

 

Powodzenia Standard smile

Wiadomość 2 z 7 (15 695 wyświetleń)

Dot.: Nie moge pobrac/zainstalowac gry Fifa 18

Hej,

Spróbuj wykonać poniższe kroki.

  1. Wyłącz aplikację Origin.
  2. Stwórz nowy folder Origin Games w miejscu, które Cię interesuję, np. D:\Program Files (x86)\Origin Games
  3. Uruchom Origin jako administrator.
  4. Przejdź do ustawień aplikacji. Następnie wybierz Instalacje i zapisane stany gry. "Zjedź" na dół i obok napisu "Położenie biblioteki gier", naciśnij Zmień folder. Zlokalizuj wcześniej utworzony folder Origin Games, wybierz go i przejdź dalej.

aa.png

Wiadomość 3 z 7 (15 694 wyświetleń)

Dot.: Nie moge pobrac/zainstalowac gry Fifa 18

★★★★★ Newbie
Dzięki Panowie Standard smile Wyszło tak ze brakowało jakiegoś sterownika i po zainstalowaniu SupportAssist Firmy dell poszukało ze czegoś tam jednak brak i zainstalowało to i jest ok Standard smile Dzikie za szybkie od . Pozdro
Wiadomość 4 z 7 (16 014 wyświetleń)

Dot.: Nie moge pobrac/zainstalowac gry Fifa 18

★ Guide
Super, że się udało. Dzięki za info.

Powodzenia w grze Standard smile
Wiadomość 5 z 7 (15 683 wyświetleń)

Dot.: Nie moge pobrac/zainstalowac gry Fifa 18

★ Novice

Miałem identyczny problem. Domyślny folder nie istnieje a jak zakładam nowy to mam informację, że folder jest tylko do odczyty. Odpalenie aplikacji w trybie administratora rozwiązuje problem.

Wiadomość 6 z 7 (14 969 wyświetleń)

Dot.: Nie moge pobrac/zainstalowac gry Fifa 18

★★★★★ Novice

@Revan2000s  Czy wiesz co zrobić, jeśli taki sam problem pojawia się na Macbooku? Jak stworzyć nowy folder? 

Wiadomość 7 z 7 (11 965 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem