Dot.: BATTLEFIELD 1 PRZEPUSTKA PREMIUM

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę pobrać dodatków Premium...

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, otóż kupiłem Battelfield 1 rewolucja ze wszystkimi dodatkami, grę pobrałem normalnie lecz jak chcę pobrać jakiś dodatek klikam na ten przycisk pobierz i aplikacja w ogóle na niego nie reaguje...tak samo z innymi dodatkami....dodam jeszcze że w innych grach mogę normalnie pobrać dodatki, ktoś wie czym to jest spowodowane?

Wiadomość 4 z 9 (2 371 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mogę pobrać dodatków

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@SuubiectiVe Hej!

 

Jeśli zakupiłeś edycję BF 1 Rewolucja (podstawa + przepustka Premium) oraz instalacja zakończyła się  w 100 %, to wszystkie dodatki (pliki) już są dla Ciebie dostępne (odblokowane):

 

214314.PNG

 

W przeciwieństwie do BF 4, gracze nawet bez Premium, posiadają pliki dodatków już zaimplementowane w aktualizacjach! Nerd

 

Pozdrawiam i miłej zabawy na mapach z dodatków! Game controller

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 9 (2 721 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

BATTLEFIELD 1 PRZEPUSTKA PREMIUM

★★★ Newbie

Witam 

 

Zakupiłem wczoraj premium do battlefield1 i mam problem ponieważ nie mogę zainstalować dodatkowych zawartości.

Klikając pobierz nic się nie dzieje.

Proszę o szybką pomoc.Standard smile

Wiadomość 1 z 9 (2 312 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Problem z pobraniem dodatków Premium.

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam, dokupiłem sobie wersję premium do podstawowego BF1 które już miałem, niestety nie mogę ściągnąć żadnego dodatku, podczas gdy klikam na przycisk "pobierz" w "zawartości dodatkowej gry", przycisk zwyczajnie nie działa, zupełnie nic się nie dzieje. Kontaktowałem się z EA tylko, ze po angielsku, gdzie dostałem szczegółowe informacje o tym by pousuwać jakieś pliki z katalogów Origin, następnie coś o resetowaniu ustawien w przeglądarce (nie chce się dokładnie rozpisywać, ale wykonałem wszystko prawidłowo), następnie co najwazniejsze to odblokowanie portów, dostalem kompletną listę które porty muszę odblokować, po dłuższe rozmowie z operatorem internetu, udało mi się odblokować wszystkie porty. W dalszym ciągu nie mogę pobrać żadnego dodatku. Co jeszcze powinienem zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

P.S reinstal Origina,  ponowna istalacja gry, nadawanie uprawień administratora, grzebanie w zaporze systemowej i wyłączanie antywirusa też nie pomogły. Z góry odpowiadam, ze komputer jest wystarczająco dobry, gram w bf1 na ultra, tak a propo gdyby ktoś pytał.

Wiadomość 2 z 9 (2 389 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

BF1 Origin Acces + premium pass

★★★ Newbie

Witam.
Wykupiłem Origin Acces po czym pobrałem BF1.
Zaraz po tym wykupiłem PRZEPUSTKĘ PREMIUM do tej właśnie gry.
W zawartości dodatkowej BF1 widnieje przepustka premium jako odblokowana oraz jest opcja "Pobierz".
Niestety po wybraniu opcji "pobierz" nic się nie dzieje, tak samo jest ze wszystkimi dodatkami do bf1 które oferuje premium pass.
Restart, aktualizacja oraz opcja napraw nie pomogła.
Proszę o wsparcie.

Wiadomość 3 z 9 (2 382 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie mogę pobrać dodatków

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@SuubiectiVe Hej!

 

Jeśli zakupiłeś edycję BF 1 Rewolucja (podstawa + przepustka Premium) oraz instalacja zakończyła się  w 100 %, to wszystkie dodatki (pliki) już są dla Ciebie dostępne (odblokowane):

 

214314.PNG

 

W przeciwieństwie do BF 4, gracze nawet bez Premium, posiadają pliki dodatków już zaimplementowane w aktualizacjach! Nerd

 

Pozdrawiam i miłej zabawy na mapach z dodatków! Game controller

Wiadomość 5 z 9 (2 722 wyświetleń)

Dot.: BF1 Origin Acces + premium pass

Community Manager (retired)

@G4JOS Hej!

 

Przeniosłem Twój wpis tutaj, gdzie znajdziesz odpowiedz na Twoje pytanie! Standard smile

Wiadomość 6 z 9 (2 353 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pobraniem dodatków Premium.

Community Manager (retired)

@ZielonyTabaluga Witaj!

 

Scaliłem Twoje zapytanie z tym wpisem, gdzie udzieliłem informacji jak sprawa wygląda, jeśli chodzi o "pobieranie" dodatków. W skrócie, wszystkie pliki (dodatki) po instalacji gry, są na Waszych komputerach! Odblokowuje się tylko dostęp w samej grze do tych map z dodatków "Nie przejdą!" oraz "W imię cara". Co trzeba zrobić to wejść do gry (wyszukiwarka serwerów) i normalnie wyszukać po mapie z dodatku, co umożliwi Wam dostęp!

 

Pozdrawiam i miłej zabawy! Game controller

Wiadomość 7 z 9 (2 347 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z pobraniem dodatków Premium.

[ Edytowane ]
★ Novice

Dobrze, dziękuję, w w/w poście piszesz o "Rewolucji", której niestety nie kupowałem, czy w takim razie również moje dodatki są już zainstalowane?

 

P.S kontaktuje się chyba już od 4 dni z pomocą EA w Stanach jak i w Polsce, sprawa stanęła na wysłaniu jej do "specjalistów" którym musiałem nawet wysłać swoje raporty diagnostyczne z komputera, gdyż twierdzą, że jest to "problem z kontem", dlaczego oni wcześniej ani razu nie zasugerowali takiej odpowiedzi jak Ty?

Wiadomość 8 z 9 (2 342 wyświetleń)

Dot.: BATTLEFIELD 1 PRZEPUSTKA PREMIUM

Community Manager (retired)

@jarokam Witaj!

 

Przeniosłem tutaj Twoje zapytanie, gdzie znajdziesz moją odpowiedz co do przepustki Premium na Origin. 

Wiadomość 9 z 9 (2 286 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem