Dot.: Nie mogę pobrać BF2042 poprzez EA App

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie mogę pobrać BF2042 poprzez EA App

★★ Novice

Witam, mam następujący problem. Rok temu, w listopadzie 2021 r. wykupiłem EA Play Pro. W jego ramach ogrywałem m.in Battlefielda 2042. W tym roku, na jednej z promocji, kupiłem pudełkową wersję standardową Battlefielda 2042 i kod aktywowałem na moim koncie. Wczoraj skończyła się moja subskrypcja i pojawił się zasadniczy problem, mianowicie EA app nie może gry pobrać. Pokazuje, że posiadam Edycję złotą (której nigdy nie miałem ani też nie aktywowałem), kiedy spróbuję rozpocząć pobieranie to wywala błąd i tak w kółko. Co ciekawe, po dezinstalacji EA app i zainstalowaniu Origina ten drugi bez problemu pobiera zwykłą wersję gry i jestem ją w stanie normalnie uruchomić. Niestety, biorąc pod uwagę że do końca roku Origin ma zostać zamknięty istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanę pozbwiony dostępu do gry. W związku z tym proszę o pomoc w rozwiązaniu opisanego problemu.

Wiadomość 1 z 2 (770 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie mogę pobrać BF2042 poprzez EA App

Community Manager

Hej @Monnqx 

 

Jeśli masz możliwość uruchomienia gry z poziomu Origin, sprawdź proszę czy masz możliwość usunięcia jej (z poziomu Origin) ze swojej biblioteki. W ten sposób usuniesz tylko grę którą posiadałeś w ramach EA Play Pro. 

 

Jeśli się to nie uda - skontaktuj się z nami bezpośrednio, nasi przedstawiciele powinni mieć możliwość manualnego usunięcia gry pochodzącej z subskrypcji z Twojego konta. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (739 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie mogę pobrać BF2042 poprzez EA App

Community Manager

Hej @Monnqx 

 

Jeśli masz możliwość uruchomienia gry z poziomu Origin, sprawdź proszę czy masz możliwość usunięcia jej (z poziomu Origin) ze swojej biblioteki. W ten sposób usuniesz tylko grę którą posiadałeś w ramach EA Play Pro. 

 

Jeśli się to nie uda - skontaktuj się z nami bezpośrednio, nasi przedstawiciele powinni mieć możliwość manualnego usunięcia gry pochodzącej z subskrypcji z Twojego konta. 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Wiadomość 2 z 2 (740 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem