Dot.: Nie kupujcie Fify 21

autor: OgrSiur
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie kupujcie Fify 21

★ Guide

Produkt: FIFA 20
Platforma:PC
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID?
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 2020-08-27
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 18:10
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? .
Co się dzieje? .
Co powinno się stać? .

Gram w Rivals z typem i w pięć akcji pod rząd trafiam w słupek. Karny dla mnie trafiam w słupek. Ea jesteście dla mnie mniej niż zerem za to jaką grę wydaliście. Nie macie za grosz wstydu. Nie kupujcie Fify 21 ta gra nie jest warta złotówki.

Wiadomość 1 z 3 (546 wyświetleń)

Dot.: Nie kupujcie Fify 21

★★★ Apprentice

Zerem ? Chciałeś powiedzieć poniżej zera ! 

 

5 to mało, mój Henry 95, Lautaro Martinez i Debruyne 99 w jednym meczu obili dokładnie 12 razy poprzeczki i słupki.Typ który jedyne co umiał to nacisnąć podanie i strzał wbił mi 3 gole z tzw.* jakimiś nieświecącymi złociszami z czego 2 apo odbitkach, po meczu śmiał się ze mnie i szydził.I taki co drugi mecz a czasem kilka pod rząd, pressing cały mecz a jego paka lata jak na sterydach ale gdy tylko ja przejmę piłkę gra drastycznie zwalnia nie dając szans na jakąkolwiek akcje, podania pod nogi przeciwnika, gole pod odbitkach, to jest właśnie handicap i manipulacja rng kiedy masz przegrać i nic nie zdziałać w meczu.

 

Po co wypuszczają karty 99 overall, skoro po zrobieniu ich grają gorzej od brązowych i dostajesz lanie od najgorszych noobów bez skilla !

 

Oszuści ! Mniej niż zero !

Wiadomość 2 z 3 (529 wyświetleń)

Dot.: Nie kupujcie Fify 21

[ Edytowane ]
★ Guide

Ile razy dostane bramkę w * 45minucie i 90tej? Znowu mecz przegrałem z 2-0 do 2-3 po pierwszej połowie akcji nie mogę rozegrać akcji i wyjść z połowy. Jest tak za każdym razem,kiedy prowadzę w pierwszej połowie. Czy Ea można być większym oszustem niż Wy? Wasz produkt powinien zostać wycofany za jawne OSZUSTWO W STOSUNKU DO WASZYCH KLIENTÓW!

Wiadomość 3 z 3 (416 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA