Nie działająca biblioteka EA

autor: pAuLiNa5600
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie działająca biblioteka EA

★★ Novice

Od wtorku mam problem z biblioteką ea. Nie mogę uruchomić ani zaktualizować żadnej gry. Przy każdej grze w prawym dolnym rogu jest szary kwadracik z zegarem. Po kliknięciu w którąkolwiek grę wyświetla się "404 - pojawił się błąd w matriksie". Próbowałam użyć opcji "odzyskiwanie aplikacji" lecz nie zadziałała.

Wiadomość 1 z 6 (479 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie działająca biblioteka EA

★★ Novice

Wracam z updatem. Udało mi się to naprawić. Musiałam odinstalować aplikacje EA i zainstalować z powrotem. Mam nadzieję, że jeśli nadal masz ten problem to to zadziała.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 6 (394 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

★★★ Newbie

Podpinam się do problemu.

Podczas próby włączenia jakiejkolwiek gry z biblioteki wyskakuje błąd 404 i nie wyświetla mi nic więcej, resetowałem połączenie internetowe / korzystałem z zupełnie innego łącza niż to co zawsze i bez zmian. Czyściłem pamięć podręczną i uruchamiałem program jako administrator. Dzieje się to od wczoraj wieczór.

Wiadomość 2 z 6 (462 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

Wracam z updatem. Udało mi się to naprawić. Musiałam odinstalować aplikacje EA i zainstalować z powrotem. Mam nadzieję, że jeśli nadal masz ten problem to to zadziała.

Wiadomość 3 z 6 (395 wyświetleń)

Community Manager

Hej @pAuLiNa5600 

Dzięki za podzielenie się z nami rozwiązaniem. 

Wiadomość 4 z 6 (299 wyświetleń)

Community Manager

Dzięki za potwierdzenie @pAuLiNa5600 

Daj znać @Astralek czy u Ciebie wszystko w porządku.

Pozdrawiam, 

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 6 (284 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

i co teraz będziemy tak co chwila odinstalowywać ten śmieszny programik, żeby pograć w zaczitowanego battlefielda?

Wiadomość 6 z 6 (276 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem