Dot.: Nie działają mi kody

autor: EA_Coral
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie działają mi kody

★★★ Newbie

Chciałam wpisać któryś z kodów na pieniądze. Mimo że wpisałam "testingcheats true" żaden z kodów mi nie działa.

Wiadomość 1 z 2 (247 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie działają mi kody

Community Manager (retired)

Witaj @aemelt

 

Jak wiesz, wprowadziliśmy do gry przeróżne kody, z których można korzystać natomiast nie są one zawartością wspieraną przez nas. Oprócz już opublikowanych kodów, którymi się podzieliliśmy, jak się okazało, do gry trafiło także kilka kodów używanych przez samych projektantów gry!

 

Uwaga: kody to „oszukiwanie”. Używając tych kodów, zakłócasz standardowy tok i zbilansowanie rozgrywki, dlatego gra może się zacinać albo mogą występować inne nieprzewidziane efekty. 

 

W ostatnim czasie otrzymaliśmy raporty od innych graczy, także na EN forum, dotyczące problemów z działaniem kodów.  Zajrzyj do TEGO wątku gdzie umieszczono listę niedziałających kodów i dopisz swój przypadek. Jak wspomniałam kody nie są oficjalnie wspomniane, więc nie mogę powiedzieć czy i kiedy będą naprawione. Na tą chwilę sprawdź TEN artykuł, gdzie znajdziesz kilka dodatkowych kodów. Sprawdź czy u Ciebie zadziałają. 

 

 

Pozdrawiam.

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (290 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie działają mi kody

Community Manager (retired)

Witaj @aemelt

 

Jak wiesz, wprowadziliśmy do gry przeróżne kody, z których można korzystać natomiast nie są one zawartością wspieraną przez nas. Oprócz już opublikowanych kodów, którymi się podzieliliśmy, jak się okazało, do gry trafiło także kilka kodów używanych przez samych projektantów gry!

 

Uwaga: kody to „oszukiwanie”. Używając tych kodów, zakłócasz standardowy tok i zbilansowanie rozgrywki, dlatego gra może się zacinać albo mogą występować inne nieprzewidziane efekty. 

 

W ostatnim czasie otrzymaliśmy raporty od innych graczy, także na EN forum, dotyczące problemów z działaniem kodów.  Zajrzyj do TEGO wątku gdzie umieszczono listę niedziałających kodów i dopisz swój przypadek. Jak wspomniałam kody nie są oficjalnie wspomniane, więc nie mogę powiedzieć czy i kiedy będą naprawione. Na tą chwilę sprawdź TEN artykuł, gdzie znajdziesz kilka dodatkowych kodów. Sprawdź czy u Ciebie zadziałają. 

 

 

Pozdrawiam.

Answers HQ w Pigułce - Poradnik dla Początkującego

 

Wiadomość 2 z 2 (291 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem