Nie działa apex błąd nie można nawiązać połączenia ...

autor: saio69
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie działa apex błąd nie można nawiązać połączenia ...

★★★ Newbie

Witam po automatycznej aktualizacji Windowsa uruchomiłem wieczorem pierwszy raz grę i wyskakuje bład ... w załączniku próbowałem wszystkiego uruchamiam router resetowałem ip itd... naprawiałem pliki nic nie działa ...

Wiadomość 1 z 2 (735 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działa apex błąd nie można nawiązać połączenia ...

Community Manager

Hej @saio69 

 

Problem prawdopodobnie związany jest z tym, że program Origin, lub sama gra blokowana jest przez jakiś program na Twoim komputerze lub przez system operacyjny. Po pierwsze upewnij się, że żaden program działający w tle nie powoduje tego błędu

 

Jeśli będziesz mieć pewność, że żaden program nie blokuje Origina, lub gry wykonaj poniższe kroki:

 

  • Zmiana widoczności sieci internetowej:

    Windows 10:

    Start > Ustawienia > Sieć Internet. Kliknij w zakładkę WiFi, aby zobaczyć listę dostępnych sieci bezprzewodowych. Listę sieci, do których możesz połączyć się przy pomocy kabla zapisana jest w zakładce Ethernet. Wybierz sieć, której dostępność chcesz edytować a następnie wybierz Opcje zaawansowane:

    435435322.PNG
  • Reset ustawień LAN

    Otwórz Panel Sterowania:

    Kliknij przyciskOpcje Internetowe.

    Kliknij kartęPołączenia, a następnie kliknij przyciskUstawienia sieci LAN.

    Odznacz pole wyboruUżyj serwera proxy dla sieci LAN.

    Zaznacz pole Automatycznie wykryj ustawienia.

    Zrestartuj komputer.

 

Wiadomość 2 z 2 (670 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem