Dot.: Nie da się umieścić drzwi na ścianie.

autor: adusek3
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie da się umieścić drzwi na ścianie.

★★ Apprentice

Boże w sumie to smutne przychodzić tutaj kolejny raz w tak krótkim odstępie czasowym, no ale jak mus to mus.

A więc tak, przechodząc do meritum. Włączyłam grę, coś tam w trybie budowanie przemeblowywałam sobie dom i przez przypadek usunęłam w jednym pokoju drzwi. Niestety zorientowałam się dopiero po tym jak już przeszłam do trybu życia. Jednakże ku mojemu zdziwieniu, drzwi nie da się postawić na nowo, co mnie zdziwiło, gdyż nic nie przeszkadza, nic nie zostało przeze mnie dodane, po prostu drzwi nie ma, przez co nie da się wejść do pokoju.. Na razie obeszłam to takim sposobem, że usunęłam ścianę w jednym miejscu, no ale to po prostu brzydko wygląda. 

Generalnie to jak mam pozbyć się? "takiego błędu", który polega na tym, że pomimo tego, że nic nie ma pojawia się komunikat, że obiekt nie może przenikać przez inne obiekty? Da się coś z tym zrobić, czy będę z bólem serca musiała pogodzić się z tym brzydkim widokiem i zaakceptować to, że tam już do końca zostanie dziura? 

Z góry dziękuję na odpowiedzi. :D

Wiadomość 1 z 3 (4 538 wyświetleń)

Dot.: Nie da się umieścić drzwi na ścianie.

Community Manager (retired)

Cześć @adusek3

 

Rozumiem, że ta sytuacja dotyczy tylko tej jednej jedynej ściany i ogólnie nie masz problemu z wstawianiem drzwi w grze? Wondering

Wiadomość 2 z 3 (4 515 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie da się umieścić drzwi na ścianie.

★★ Apprentice

Dokładnie tak. Próbowałam na różnych ścianach i na pozostałych drzwi można było normalnie umieścić, tylko na tej jednej ścianie się nie dało. Patrzyłam, czy to może te jedne drzwi co próbuje, się zbugowały. Jednak okazało się, że żadnych drzwi nie da się umieścić. 

Wiadomość 3 z 3 (4 455 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem