Nie Działa Strzelnica i Areny w Apex Legends

autor: flomdra
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie Działa Strzelnica i Areny w Apex Legends

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam, mam problem odnośnie gry po nowym evencie. Gdy wchodzę po raz pierwszy do gry to ekran wczytywania ładuje mi się bardzo długo z 2-3min a później pisze że utracono połączenie z siecią lecz ciągle mam sieć, gdy wcisnę drugi raz żeby wejść do gry to już działa lecz jest to strasznie irytujące. Moim drugim problemem jest to że nie mogę wejść na strzelnicę oraz Areny, ponieważ gdy chcę wejść na strzelnicę lub Areny gra mi się zawiesza  i nie można nic zrobić ponieważ nic nie działa i muszę od nowa włączać grę żeby np. Zagrać sobie normalny tryb  choć chciałbym bardzo zagrać Areny ponieważ jest to naprawdę fajny tryb ale też są tam misje do nowego eventu. Proszę o pomoc z góry dziękuję.

Wiadomość 1 z 4 (493 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie Działa Strzelnica i Areny w Apex Legends

Community Manager

Hej @flomdra 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Po pierwsze sprawdź spójność plików z poziomu klienta Steam. Po czym zaktualizuj sterowniki karty graficznej: 

 

Rozwiązywanie problemów z grafiką na komputerach PC

 

Jeżeli to nie rozwiąże problemu skorzystaj z kontrolera plików systemowych: 

 

Naprawianie uszkodzonych lub dodawanie brakujących plików systemowych za pomocą narzędzia Kontroler ...

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (419 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie Działa Strzelnica i Areny w Apex Legends

Community Manager

Hej @flomdra 

 

Czy opisany przez Ciebie problem pojawił się nagle, czy jest to Twoje pierwsze spotkanie z Apex Legends? Na jakiej platformie grasz?

Wiadomość 2 z 4 (443 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie Działa Strzelnica i Areny w Apex Legends

★★ Novice
@EA_Kuba Gram na PC STEAM , a problem pojawił się po nowej aktualizacji Geneza.
Wiadomość 3 z 4 (430 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie Działa Strzelnica i Areny w Apex Legends

Community Manager

Hej @flomdra 

 

Dzięki za odpowiedź. 

 

Po pierwsze sprawdź spójność plików z poziomu klienta Steam. Po czym zaktualizuj sterowniki karty graficznej: 

 

Rozwiązywanie problemów z grafiką na komputerach PC

 

Jeżeli to nie rozwiąże problemu skorzystaj z kontrolera plików systemowych: 

 

Naprawianie uszkodzonych lub dodawanie brakujących plików systemowych za pomocą narzędzia Kontroler ...

Wiadomość 4 z 4 (420 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem