Naprawa problemu ( Przekroczono limit czasu połączenia ) Procesory AMD Fx 6XXX

autor: Hotyze
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Naprawa problemu ( Przekroczono limit czasu połączenia ) Procesory AMD Fx 6XXX

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam, dziś przedstawie wam rozwiązanie problemu z procesorami AMD Fx 6XXX, gram na tym sposobie już jakiś czas i ani razu mnie nie wywaliło, krok po kroku opiszę na czym to polega, jest to sposób przeznaczony dla użytkowników windowsa 10, nie wiem jak będzie to wyglądało na windows 7, 8 i 8.1.

Najpierw wchodzimy w pole wyszukiwania i wpisujemy Usługi.

 

Następnym krokiem jaki robimy to szukamy Windows Audio.

 

Uruchamiamy grę Apex Legends i czekamy aż pojawi się przycisk kontynuuj.

 

W tym momencie wchodzimy znowu do programu Usługi i klikając prawym przyciskiem na Windows Audio  zatrzymujemy proces.

Gdy zatrzymamy proces Windows Audio, klikamy przycisk kontynuuj w grze Apex Legends i po pojawieniu się lobby gry.

Wchodzimy ponownie do programu Usługi, klikamy na Windows Audio i uruchamiamy proces.

 

W tym momencie gra powinna w pełni poprawnie działać, jak pisałem wyżej po tym zabiegu ani razu jeszcze z gry mnie nie wyrzuciło a posiadam procesor AMD Fx 6300, gram na 6 rdzeniach więc nie bawiłem się w koligacje i inne tym podobne rzeczy, proces wymieniony wyżej trzeba robić ponownie co każde uruchomienie gry.

Wiadomość 1 z 2 (3 370 wyświetleń)

Dot.: Naprawa problemu ( Przekroczono limit czasu połączenia ) Procesory AMD Fx

★★ Novice
@Hotyze niestety w win7 pojawia się czarne tło
Wiadomość 2 z 2 (1 736 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem