Namieszałem z ustawieniach Pada

autor: Crucifictor
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Namieszałem z ustawieniach Pada

★★★ Newbie

Witajcie.

W etapie szukania rozwiązania pracy z niekompatybilnym padem, namieszałem w ustawieniach w moje dokumenty (podmieniłem plik ButtonDataSetting). Niestety miałem włączoną synchronizacje z chmurą - i aktualnie wszystkie pady jakie podłączę (włącznie z tym od xBoxa) mają poodwracane sterowanie (A = strzałka w prawo, B i X jako Triggery) i totalnie nie mogę teraz tego odkręcić. Odznaczyłem juz zapis w chmurzę i usunąłem pliki lokalne jak podpowiadali w innych tematach, reinstalowałem Fife, Origina, pady, sterowniki (tylko windowsa chyba nie przeinstalowalem jeszcze Standard smile
Nadmienie, że wszelkie pady dzialają bardzo dobrze w innych grach, także stawiam, że problem leży w tym pliku co sie w chmurze zapisał - i do kogo ja mam sie zgłosić, żeby wyczyścić dane w chmurze - bo z tego co znalazłem, samodzielnie nie moge nic z tym zrobić. 
Z góry dzięki za pomoc Standard smile 

Wiadomość 1 z 1 (276 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA