Nakładka w grze oraz powiadomienia nie działają

autor: Extreme996PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nakładka w grze oraz powiadomienia nie działają

★★ Guide

Tak jak w tytule nakładka w grze ani nawet powiadomienia, kiedy jestem na pulpicie nie działają słyszę jedynie dźwięki np. wiadomości lub kiedy gra się zainstaluje albo kiedy znajomi uruchamia grę, ale nie ma powiadomienia. Myślałem że to przez MSI Afterburner ale wyłączyłem go, a potem usunąłem ale nic to nie dało poza tym do niedawna afterburner z nakładką origin działał bez problemu.

Wiadomość 1 z 4 (743 wyświetleń)

Dot.: Nakładka w grze oraz powiadomienia nie działają

★★★ Pro

Witaj @Extreme996PL 

 

Na początku wyczyść pamięć podręczną i daj znać czy pomogło.

 

JAK WYCZYŚCIĆ PAMIĘĆ PODRĘCZNĄ

Origin – Windows
  1. Jeśli aplikacja Origin jest uruchomiona, zamknij ją. W tym celu otwórz menu Origini wybierz polecenie Zakończ.
    • Upewnij się, że aplikacja Origin została całkowicie zamknięta. W przeciwnym wypadku nie będziesz w stanie wykonać kolejnych kroków.
    • By to sprawdzić, otwórz Menedżer zadań i przejdź do zakładki Procesy. Upewnij się, że nie ma tam aplikacji Origin.exe i OriginWebHelperService.exe. Jeśli są, zakończ ich zadania.
  2. Przytrzymaj naciśnięte jednocześnie klawisze Windows + R.
  3. W wyświetlonym polu poleceń wpisz %ProgramData%/Origin, po czym kliknij przycisk OK.

    Pole poleceń z wpisanym tekstem.

  4. Otwórz folder Origin, po czym usuń wszystkie pliki i foldery poza LocalContent. Nie usuwaj tego folderu.

    Folder Origin z zaznaczonym folderem LocalContent. Nie usuwaj tego folderu.

    • W systemie Windows XP folder ProgramData znajduje się w folderze C:\Documents and Settings\All Users\Application data\Electronic Arts\.
  5. Ponownie przytrzymaj naciśnięte jednocześnie klawisze Windows + R.
  6. W wyświetlonym polu poleceń wpisz %AppData%, po czym kliknij przycisk OK.

    Pole poleceń z wpisanym tekstem.

  7. W wyświetlonym folderze Roaming usuń folder Origin.
  8. Kliknij AppData na pasku adresu.

    Pasek adresu z zaznaczoną nazwą AppData.

  9. Otwórz folder Local.
  10. Usuń znajdujący się w nim folder Origin.
  11. Uruchom ponownie swój komputer i zaloguj się w aplikacji Origin.

 

Pozdrawiam,

guma

Wiadomość 2 z 4 (731 wyświetleń)

Dot.: Nakładka w grze oraz powiadomienia nie działają

★★ Guide
@1Guma Zrobiłem to i nic nie dało dodatkowo dodałem wszystkie foldery Origina do wyjątków w antywirusie i uruchamiam Origin jako administrator poza tym teraz mam problem z instalacją Battlefronta 2 doszło do 27% i zaczęło wyrzucać błąd 196632:0 pare dni temu zainstalowałem Mass Effect 1, 2 i 3 bez problemu
Wiadomość 3 z 4 (719 wyświetleń)

Dot.: Nakładka w grze oraz powiadomienia nie działają

[ Edytowane ]
★★★ Pro

@Extreme996PL  co do Battlefronta... Wyłącz Origin. Spróbuj wyciąć wszystkie pliki z tego folderu, domyślnie: C:\ProgramData\Origin i przekopiować je w bezpieczne miejsce(dla bezpieczeństwa). Zrestartuj program Origin.

 

PS Czy masz możliwość usunięcia programu Origin i zainstalowanych gier? Jeżeli tak zachęcam do manualnego, trudniejszego sposobu, który pozwoli Ci usunąć wszystkie zapisy o programie w systemie Windows Wink

 

https://help.ea.com/pl/help/origin/origin/manually-uninstalling-origin/

 

 

EDIT:

czy masz włączone inne aplikacje ? Takie jak Steam, Uplay? Wyłącz je, zrestartuj komputer i sprawdź czy nakładka w grze wróciła.

 

 

EDIT 2:

Czy korzystasz z programu MSI Afterburner?

 

 

Wiadomość 4 z 4 (695 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem