Dot.: Na internecie stacjonarnym (kablowym) nie chce połączyć się z origin.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Na internecie stacjonarnym (kablowym) nie chce połączyć się z origin.

★★★ Newbie

Witam

Od wczoraj mam problem z zalogowaniem się do Origin. Wyskakuje błąd z komunikatem o naturze technicznej bym spróbował się później zalogować.

Sprawa wygląda następująco: Jak jestem podłączony pod internet kablowy ani na stronie internetowej ani w aplikacji Origin nie chce mnie zalogować. Jak podłącze komputer pod mobilny mój internet z komórki wszystko śmiga i pracuje. Działam tak, że najpierw podłączam się pod mobilny internet żeby się zalogować, a później zmieniam połączenie na kabel sieciowy by już pozostać zalogowanym. 

Proszę o pomoc. Niestety żadna z podanych z tego linku solucji nie pomogła:

https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Nie-moge-zalogowac-sie-do-Origin-Pomocy/td-p/7731880

Resetowałem Hosta, połączenie IP config, ustawienia LAN, oraz DISM i sfc. Wyrzuciłem wszystkie CACHE i DNS reset.

 

Na 100% jest problem z moim połączeniem internetowym stacjonarnym, tam mnie nie przepuszcza. Bardzo pilnie potrzebuje pomocy.

 

Załączam Dxdiag i screen błędu:

https://zapodaj.net/dd27a7126915e.png.html

 

PS. resetowałem router już.

 

Proszę o szybką pomoc.

 

Pozdrawiam Bartek

Wiadomość 1 z 2 (865 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Na internecie stacjonarnym (kablowym) nie chce połączyć się z origin.

Community Manager

Hej @CMD_BRTZ

 

Dzięki za dokładny opis Twojego problemu Standard smile

 

Sprawdź czy komunikat pojawia się kiedy logujesz się korzystając z tej samej sieci na innym urządzeniu (np. zaloguj się na stronie Origin, korzystając z WiFi). Jeśli problem pojawił się nagle i nie był poprzedzony jakimiś zmianami na Twoim komputerze (aktualizacjami oprogramowania/instalacją programów) skontaktuj się z Twoim dostawcą internetu. 

 

Czy podobny problem pojawia się kiedy próbujesz zalogować się na inne strony, lub do innych programów?

Wiadomość 2 z 2 (681 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem