NFS PAYBACK dxgi error device removed

autor: playkris201
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

NFS PAYBACK dxgi error device removed

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witam, początkowo gra się nie uruchamiała .. ale ponowna instalacja ORIGINA pomogła. Ale przy próbie uruchomienia gry mam komunikat jak w załaczniku. I teraz nie wiem gdzie tkwi problem. DXDIAG2 zrobiony po reinstalacji ORIGINA

Wiadomość 1 z 10 (2 135 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: NFS PAYBACK dxgi error device removed

[ Edytowane ]

@playkris201

 

Witam 

 

Twoja grafika AMD Radeon HD 5700 Series nie jest już wspierana ostatnie sterowniki do niej zostały wydane w 2016 roku to oznacza że nie uruchomisz Need for Speed Payback.

 

 

 

 Wszystkie modele Radeonów HD 5000 i HD 6000 oraz zdecydowana większość HD 7000 i wszystkie inne niż tylko dwie HD 8000 są procesorami GPU typu "Legacy", które nie są obsługiwane przez sterowniki o nowszej zawartości niż w październiku 2015. "Beta" z datą w lutym 2016 r

CCP Hero Banner - Blue.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 10 (2 759 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: NFS PAYBACK dxgi error device removed

[ Edytowane ]

@playkris201

 

Witam 

 

Twoja grafika AMD Radeon HD 5700 Series nie jest już wspierana ostatnie sterowniki do niej zostały wydane w 2016 roku to oznacza że nie uruchomisz Need for Speed Payback.

 

 

 

 Wszystkie modele Radeonów HD 5000 i HD 6000 oraz zdecydowana większość HD 7000 i wszystkie inne niż tylko dwie HD 8000 są procesorami GPU typu "Legacy", które nie są obsługiwane przez sterowniki o nowszej zawartości niż w październiku 2015. "Beta" z datą w lutym 2016 r

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 10 (2 760 wyświetleń)

Dot.: NFS PAYBACK dxgi error device removed

★★★ Novice

Podpowiesz ... jaka grafę warto kupić coś w granicach 500 zł.... by znowu starczyła na jakies 5 lat 

Wiadomość 3 z 10 (2 100 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NFS PAYBACK dxgi error device removed

[ Edytowane ]

@playkris201

 

Ok powiedz mi tylko jaki masz zasilacz i płytę główną,chociaż te 500 zł może nie wystarczyć na coś lepszego od AMD teraz ceny są dość wysokie.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 10 (2 095 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NFS PAYBACK dxgi error device removed

★★★ Novice

Zasilacz 600W, ale ma juz 5 latek .... Procek i5-3570K, 8Gb RAM, Płyta MSI Z77A-GD55

Wiadomość 5 z 10 (2 080 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NFS PAYBACK dxgi error device removed

@playkris201

 

Ok zasilacz ma 5 lat czyli już czas na wymianę,teraz tak jaka grafikę wolisz od AMD czy od Nvidii ?

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 10 (2 074 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NFS PAYBACK dxgi error device removed

★★★ Novice

sam nie wiem... bo preferencji nie mam ale rozglądałem się za GTX 1050 2gb lub RX 560 ... i w testach przewaga na korzyść NVIDIA

Wiadomość 7 z 10 (2 065 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NFS PAYBACK dxgi error device removed

@playkris201

No to ja proponuję wybrać  GTX 1050 2gb tylko kup nowy zasilacz, bo skoro ma 5 lat  to warto wymienić żeby nie było problemów. 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 8 z 10 (2 062 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NFS PAYBACK dxgi error device removed

★★★ Novice

Komunika nadal ten sam... zmieniłem grafikę ... Bez tytułu.png

 

Wiadomość 9 z 10 (1 957 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: NFS PAYBACK dxgi error device removed

[ Edytowane ]

 @playkris201

 

1.Wyłącz  VSYNC w panelu Nvidia

2.Napraw grę w Origin

3.Uruchom plik DXSETUP.exe z C: \ Program Files (x86) \ Origin Games \ NFS PAYBACK\ __ Installer \ directx \ redist, aby ponownie zainstalować DirectX
4.Zaktualizuj sterowniki do grafiki.
5.Zaktualizuj BIOS
6.Za pomocą  Display-Driver-Uninstaller usuń sterowniki do grafiki  i następnie zainstaluj ponownie.
7.Możesz też spróbować wyłączyć HDR W Panelu Nvidia.

8.ANTYWIRUS/FIREWALL - Dla celów testowych spróbuj wyłączyć chwilowo oprogramowanie antywirusowe (ochronę w czasie rzeczywistym) -   aby wykluczyć iż AV blokuje uruchomienie gry- opcjonalnie można dodać do wyjątków antywirusa folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games

 

VC++

Podobne zgłoszenia mieliśmy już na forum i u jednego gracza pomogło zainstalowanie aktualizacji VC ++ 2012 Update 4.

 

Rozumiem, że  inne gry działają bez problemu ?
 
Zajrzyj do tego wątku i wypróbuj rozwiązania @EA_Odix.
Zajrzyj  też tutaj
 
Ostatecznie jeśli nic nie pomoże proponuję format systemu i ponowną instalację.
 
 
 
 
 
 
 
 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 10 z 10 (1 952 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem