My account has been banned

autor: I_m_Aladyn
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

My account has been banned

★★★ Novice
Dzień dobry 
Na starcie chciał bym najmocniej przeprosić za zakłócanie rozgrywki w grze apex legends.
Używałem skryptu na wyeliminowanie odrzutu nie wiedziałem ,że się to zalicza do cheatowania  myślałem że to mi ułatwi rozgrywkę i będę dzięki temu lepszy zagrałem z tym parę razy lecz okazało się ,że z tym skryptem gra mi dobrze nie idzie i przestałem na tym grać ale jak widać już było za późno.
Pisze z zapytaniem czy jest jakaś szansa na to żebym mógł znowu zagrać na moim koncie w apex legends.
Bardzo żałuje tego i jak bym odzyskał możliwość kontynuowania dalszej gry to już nigdy bym nie włączył żadnych wspomagaczy.
Jeszcze raz przepraszam.
Wiadomość 1 z 5 (454 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: My account has been banned

Witaj 

 

Niestety na AHQ nie można uzyskać unbana.

 

 Jeśli chcesz się odwołać od bana lub uzyskać więcej informacji na jego temat, możesz skontaktować się z tym działem. Dodatkowe info w naszym oficjalnym artykule: Jak uzyskać więcej informacji o blokadzie lub zawieszeniu konta? 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (436 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: My account has been banned

Witaj 

 

Niestety na AHQ nie można uzyskać unbana.

 

 Jeśli chcesz się odwołać od bana lub uzyskać więcej informacji na jego temat, możesz skontaktować się z tym działem. Dodatkowe info w naszym oficjalnym artykule: Jak uzyskać więcej informacji o blokadzie lub zawieszeniu konta? 

Wiadomość 2 z 5 (437 wyświetleń)

Dot.: My account has been banned

Community Manager

Oznaczę odpowiedź @SylwesterSpalony jako rozwiązanie. 

Wiadomość 3 z 5 (387 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: My account has been banned

★★★ Newbie

Przepraszam bardzo za moje oszukiwanie w grze apex legends. nic na nich nie zdziałałem bo nawet nie zadziałały używałem nakładki nvidia boxes. nie dostałem bana na konto ale na granie w Apex legends. Kiedy dostałem powiadomienie o banie to praktycznie sie rozpłakałem przepraszam.

Wiadomość 4 z 5 (362 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: My account has been banned

EA Staff

Witaj @Agamcialoveyou,

 

Zdaję sobie sprawę, że taka sytuacja może być niezwykle frustrująca. Tak jak powyżej wspomniał już @SylwesterSpalony musisz odwołać się do odpowiedniego działu, który ma możliwości rozpatrywania tego typu zgłoszeń. Na forach AHQ nie mamy takiej możliwości.

 

Doceniam Twoją skruchę i życzę Ci powodzenia.   

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 5 z 5 (305 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem