Misja świąteczna - misja Apex w trybie online

autor: Luciferaza
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Misja świąteczna - misja Apex w trybie online

★★★ Novice

Witam

Pierwsze pytanie czy komuś udało się ją wykonać? U mnie niezależnie jaką postacią gram, niezależnie od hosta gry na 3 fali jak jest hakowanie i gra generuje na oko 30 atlasów (hydr) gra zaczyna ciąć do stanu 0 FPS i wyłącza się. Pal licho - można wysłać grupę uderzeniową- myślę sobie. I co? I nico. Misja po wykonaniu nadal nie jest uznawana za wykonaną i nie zostaje przyznana nagroda za wykonanie wyzwania.

Wygląda jakby był to kolejny spalony pomysł developerów.

Czy można jakoś obejść powyższy problem? Specjalnie zaktualizowałem sterowniki grafiki, żeby nie wyjść na nooba :-)

Wiadomość 1 z 3 (538 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Misja świąteczna - misja Apex w trybie online

Community Manager (retired)

Witaj @Luciferaza

 

Właśnie sprawdziłam czy uda mi się ukończyć tę misję. W moim przypadku nie było żadnych spadków FPS lub też wyrzucenia z gry, a nagrody od razu wpadły na konto.

 

Dlatego moje pierwsze pytanie to: czy próbowałeś wykonać operację Napraw w Origin? Czasem ta prosta funkcja może rozwiązać wiele problemów.

 

Również w momencie gdy Twoja gra się całkowicie wyłącza, przydatny byłby raport MSInfo. Jednak nie mogę poprosić Cię o zamieszczenie tego pliku na forum (ze względu na informacje w nim zawarte), dlatego najlepiej, jeśli założysz sprawę na stronie EA Help i wyślesz go do naszych doradców do sprawdzenia.

 

Pozdrawiam!

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (841 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Misja świąteczna - misja Apex w trybie online

Community Manager (retired)

Witaj @Luciferaza

 

Właśnie sprawdziłam czy uda mi się ukończyć tę misję. W moim przypadku nie było żadnych spadków FPS lub też wyrzucenia z gry, a nagrody od razu wpadły na konto.

 

Dlatego moje pierwsze pytanie to: czy próbowałeś wykonać operację Napraw w Origin? Czasem ta prosta funkcja może rozwiązać wiele problemów.

 

Również w momencie gdy Twoja gra się całkowicie wyłącza, przydatny byłby raport MSInfo. Jednak nie mogę poprosić Cię o zamieszczenie tego pliku na forum (ze względu na informacje w nim zawarte), dlatego najlepiej, jeśli założysz sprawę na stronie EA Help i wyślesz go do naszych doradców do sprawdzenia.

 

Pozdrawiam!

 

 

Wiadomość 2 z 3 (842 wyświetleń)

Dot.: Misja świąteczna - misja Apex w trybie online

★★★ Novice

Ot i problem rozwiązany zwykłą naprawą plików instalacyjnych.

Dziękuję ślicznie.

Swoją drogą dosyć ciekawy błąd gry spawnujący same hydry jako przeciwników :-)

Wiadomość 3 z 3 (521 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem