Messi sprzedany za 80000

autor: maksx03
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Messi sprzedany za 80000

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Na aplikacji na telefon chciałem wystawić Messiego za 860000 po zatwierdzeniu cena zmieniła się na 80000 i karta została wystawiona na rynek za 80000. Jestem pewien że wpisywałem 860000 comogę zrobić aby odzyskać coinsy

Wiadomość 1 z 5 (208 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Messi sprzedany za 80000

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

Witaj.

 

Niestety, nic z tym nie zrobisz. Wszystko zostało jak najbardziej zrobione poprawnie. Takie rzeczy to błąd ludzki co byś nie zrobił to wystawiałeś Messiego za 80k i jest to Twoja sprawa. Messi poszedł za tyle ile wpisałeś i nie ma w tym żadnego błędu. Szkoda bo straciłeś jakieś 800k.

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (180 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Messi sprzedany za 80000

★★★ Newbie

Co mogę zrobić aby odzyskać coinsy

Wiadomość 2 z 5 (207 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Messi sprzedany za 80000

★ Guide

To   ładnie kolega pojechał po bandzie, nic nie zrobisz bo nikomu nie udowodnisz co wklepałeś  w ten telefon, kolega co to kupił zarobił 800k niezle. 

Wiadomość 3 z 5 (194 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Messi sprzedany za 80000

★★★ Apprentice

Ostatnio ktoś przede mną sprzątnął Modrića za 17k,spox xD

Wiadomość 4 z 5 (192 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Messi sprzedany za 80000

[ Edytowane ]
★★★★ Guide

Witaj.

 

Niestety, nic z tym nie zrobisz. Wszystko zostało jak najbardziej zrobione poprawnie. Takie rzeczy to błąd ludzki co byś nie zrobił to wystawiałeś Messiego za 80k i jest to Twoja sprawa. Messi poszedł za tyle ile wpisałeś i nie ma w tym żadnego błędu. Szkoda bo straciłeś jakieś 800k.

Wiadomość 5 z 5 (181 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA