Mecz towarzyski w FUT ze znajomym - problem z połączeniem.

autor: salus94
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted

Mecz towarzyski w FUT ze znajomym - problem z połączeniem.

★★★ Newbie

Hej,

Niestety napotkał mnie problem z którym chyba boryka się dużo ludzi - otóż mam problem z połączeniem, a dokładnie nie mogę dołączyć do znajomego, by rozgerac z nim mecz towarzyski czy to w FUT czy też w sezonach. Problemu nie ma w momencie, gdy gramy sezon współpracy. Dodam tylko, że problemu nie mieliśmy przez cały okres użytkowania Fify 19, a wystąpił on dopiero w poprzednim tygodniu i trwa do dnia dzisiejszego. Próbowaliśmy już kilku sposobów, które znaleźliśmy na forach, lecz żaden z nich nie podziałał. M.in. usuwalismy profil ustawień w fifie, czyściliśmy dnsy, otwierałem porty na swoim routerze, przeintalowaliśmy fifę, robiliśmy czysty rozruch, wyłączyliśmy IPV6 ale nic niestety nie pomogło. Wspomnę tylko, że jednego dnia pod nieobecność mojego znajomego logowałem się na jego koncie na moim komputerze, gdy znajomy wrócił po tygodniu i próbowaliśmy się połączyć to właśnie napotkaliśmy na ten problem z połączeniem. Czy jakieś pomysły co jeszcze możemy zrobić? 

Wiadomość 1 z 1 (116 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA