czy matchmaking może dobierać graczy na podobnym poziomie bo granie z ludźmy z wyższych lig jest  strasznie żenujące i odechciewa się grać. skompletowałem dryżynę TOTS a łoją mnie takie 80 co latają jak rakiety.

0 Kudo

Dot.: Matchmaking w Rivals liga 10

★★★ Pro

Cześć @SambaTheAmigo

Niestety nic na to nie poradzimy. Sam walczę, aby dostać się do 4 ligi, a grając obecnie w 6 czy to 7 trafiam na składy z ogólną notą 91. W sumie to nie mamy pewności czy Ci gracze również nie spadli do naszych lig Wink A z  tym dobieraniem to polecam grać w dzień, zauważyłem, że wieczorami łatwo trafić na przeciwnika z bardzo dobrym składem.

Pozdrawiam,

guma

Wiadomość 2 z 5 (434 wyświetleń)

wskoczyłem na chwilę na 9 ligę ale teraz spadłem do zera i juz żadnego meczu nie mogę wygrać, chyba skończę  z fifą bo ta gra jest strasznie irytująca... może  zobaczę PESa na steamie :P, osobiście wolałbym poczekać dłużej na match na moim poziomie bo ostatnio nawet jak uda misie wygrać 3:0 pierwszej połowie to przegrywam 3:4, może chcą  zachęcić do kupna fifa 20 ale jak dla mnie to tylko zniechęca mnie do tego tytułu, 20 już nie kupię.

Wiadomość 3 z 5 (392 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Pro

@SambaTheAmigo  FIFA to nie tylko tryb Online Wink

Mi brakowało już 80 punktów do 4 ligi, a wszystko się znów posypało ... Przegrałem 3:2 potem 2:1, był i remis 2:2, ale było też zwycięstwo. Do przerwy przegrywałem 3:0, a po przerwie przeciwnik jakby nie miał pomysłu na grę. Strzeliłem gola z główki i w 88 minucie na 4:3.

Pokora...muszę jeszcze wiele sie nauczyć Wink

Pozdrawiam Wink

Wiadomość 4 z 5 (385 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]

hmm zmieniłem skład na bez kart TOTS i dziwne ocena przy początku gry większa TOTSY 93 96 dawały 78 a karty niby słabsze ocene 82 te TOTSY jakieś zbugowane są chyba, lepiej mi sie gra niby słabszymi kartami... z kartami TOTS obrona sie rozłazi i wogóle nie reaguje, nie przejmują piłki.... dziwne