Dot.: Matchmaking to jest żart

autor: kingaidenx97
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Matchmaking to jest żart

★★ Guide

Proste pytanie zadaję.. Czemu każdy przeciwnik ma w skłądzie jak nie Neymara to Mbappe albo Ronaldo plus kilka ikon? Mój skład gdyby był z samych wymiennych kart złożony jest wart ok. 1mln na PC a przeciwnik jeden za drugim ma przewaznie skład 3-5 razy droższy i tak całą ligę weekendową.. Nic nie mogę zrobić bo mecz w mecz taki karakan jak Neymar potrafi sobie nie dość, że przewracać obrońców swoją potężną sylwetką to jeszcze świetnie gra w obronie. O Mertensie już nie wspominając bo jego umiejętności defensywne są legendarne

Wiadomość 1 z 9 (649 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Matchmaking to jest żart

★★ Guide

Tak wygląda statystyczny skład na który przychodzi mi grać.. No super sprawa jak się potem patrzy na YT i Pro playerzy trafiają na gosci ze skladami po 300k a ja sobie gram całe 30 meczów na takie po kilka milionów..Bez tytułu.png

Wiadomość 2 z 9 (637 wyświetleń)

Dot.: Matchmaking to jest żart

[ Edytowane ]
★★ Guide

No i tradycyjnie mając 13 winow tak wygląda 29 mecz a 30 jeszcze lepiej. Mertens to pierwsza instancja w obronie a mój bramkarz to istny kretyn.. FANTASTYCZNIE ustawione dobieranie bym 2 razy z rzędu nie wbił golda tylko się wywalił na swój ryj przy 13 wygranych, pewnie kara za nie kupowanie FP. Jakieś 25 z 30 meczów właśnie tak wygląda, przeważnie właśnie ktoś ma Mbappe, Neymara i ewentualnie ukrytego na ŚPD CR7. Przy czym moja najdroższa karta to niewymienny Ian Rush i Griezmann za FC. A jak przyszło zagrać jeden mecz na gościa ze składem za 50k to jego Sterling i Felipe Anderson nawer nie muszą pod bramkę podchodzić. 4 strzały 4 gole z byle jakiego miejsca, Lindelof jest szybszy od Gnabrego a Stones od Rusha. No kurde czy to tak ma być? Już nawet youtuberzy coraz częściej mówią, że taki Lucas Moura (daje jako przykład) gra jak ikona. Mertens potrafi powalić każdego a nie ma nawet metra 70.. 29.png

Wiadomość 3 z 9 (620 wyświetleń)

Dot.: Matchmaking to jest żart

[ Edytowane ]
★★ Guide

Nowy tydzień i to samo. Zaczynam sobie bilansikiem 0:4 bo każdy ma skład za 5mln. Neymary, Mbappe, Kante ikony i nawet Hazardy na ławce. Coś pięknego, traktujcie mnie tak dalej.. Nie dziwi mnie wcale ogólna ocena gry na wszelkich portalach. Gra jest zabugowana, chamska i niesprawiedliwa. 

Wiadomość 4 z 9 (535 wyświetleń)

Dot.: Matchmaking to jest żart

★★★★★ Apprentice
@kingaidenx97 Biorąc pod uwagę że jest masa typów którzy umieją zarabiać grube coinsy na transferach i takich co wydają kasę na wirtualną walutę, do tego dochodzą cheaty dodające po 1 000 000 coinsów... to ja tam bym się już nie dziwił, że każdy ma tych zawodników w składzie. Owszem jest to może irytujące i dziwne ale co poradzisz. "Kto bogatemu zabroni?" Nie ma się co łamać, wygrywałem z gośćmi co mieli tego Messiego z WBS i wcale im nie pomógł. Mechanika gry zbudowana na błędach to nie mechanika... ale EA wie lepiej. Ja bym chciał usłyszeć odpowiedź dlaczego w pierwszym miesiącu gry jak ta działała grywalnie i była wybawieniem po chłamie 19, to raptem parę osób powiedziało że gra jest za wolna i EA po miesiącu zepsuła fifę 20, ale jak wszyscy mówią o błędach i że gra jest nieznośna to EA jakoś nie reaguje.
Wiadomość 5 z 9 (526 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Matchmaking to jest żart

★★ Guide

Nie reagują bo robią eventy, jutub nabija sprzedaż FP i wcale nie trzeba więcej robić by gra na siebie zarabiała.

Wiadomość 6 z 9 (517 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Matchmaking to jest żart

★★★★★ Apprentice

No podobnież sytuacja na YT wcale nie sprzyja EA. Wszyscy narzekają na tą grę, tylko ci najwięksi mają płacone i dostają paczki za frajer żeby trzymali się cicho.

Wiadomość 7 z 9 (510 wyświetleń)

Dot.: Matchmaking to jest żart

★★ Guide

Jakiś zagraniczny ponarzekał to już nie ma konta 

Wiadomość 8 z 9 (485 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Matchmaking to jest żart

★★ Guide

No tradycyjnie, no gdzie ja bym mógł zagrać na coś na moim poziomie? Musi być tych dwóch parchów z PSG i jeszcze super Picki plus Messi pewnie niewymienny z paczki za 5k. Bilans 2:5 cudowne to jest.. Drugi skład to mój i tylko zaznaczam, że co mecz dobiera mi takie jak ten powyżej. Warunkiem jest obecność Mbappe i Neymara plus Messiego lub Ronaldo..

 

No super..

 

80842776_1526887357468500_7888007214936358912_o.jpg

Wiadomość 9 z 9 (464 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA