Dot.: Matchmaking nieudany. Wystąpił nieznany problem.

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Matchmaking nieudany. Wystąpił nieznany problem. Rozwiązanie Neostrada/Orange

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam, otóż od 3 dni mam problem z dołączeniem do jakiegokolwiek serwera. Niezależnie od lokalizacji serwera, trybu czy ilości slotów za każdym razem otrzymuje komunikat  "Matchmaking nieudany. Wystąpił nieznany problem, proszę spróbować później" Problem pojawił się 3 dni temu po przegraniu około 50godzin. Nie mam pojęcia o co chodzi, ustawienia komputera jak i routera nie zmieniły się. Próbowałem korzystać z porad supportu podstawowych jak i zaawansowanych, jednak nie przyniosły zamierzonego skutku. Nie jestem w stanie sobie samemu pomóc. Nadmienię, że ustawienia protokółu IPv ustawione są na IPv4.

Wiadomość 1 z 6 (5 057 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Matchmaking nieudany. Wystąpił nieznany problem.

Community Manager (retired)

@Kartrago12 

 

Daj znać jeszcze z jakiego dostawcy korzystasz, jeśli jest to Neostrada/Orange to spróbuj w routerze ustawić (celem przetestowania) przed swoim loginem bez_ochrony- twój login i na końcu skasuj /ipv6

 

Powyższe obejście zawdzięczamy użytkownikom tasssiek i kapitan_bombowca z tego wątku. :eahigh_file:

 

Jeśli jednak działa u Ciebie inny dostawca to prosiłbym abyś się z nim skontaktował, gdyż problem najpewniej leży po stronie protokołu IPv....

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 6 (6 068 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Matchmaking nieudany. Wystąpił nieznany problem.

Community Manager (retired)

@Kartrago12 Witaj!

 

W przeciągu 3 dni nie mieliśmy, żadnych sygnałów co do problemu z dołączaniem do serwerów dlatego daj znać czy wspomniany błąd nadal występuje.  Na pierwszy ogień sprawdziłbym z Twojej strony porty i je na routerze odblokował. W niektórych przypadkach co pomagało z takich niestandardowych kroków to:

 

  • zmiana z DX 12 na DX 11 i restart gry (opcja video>zaawansowane DX 12 wyłącz)
  • próba dołączenia do "pełnego" serwera celem wrzucenia do kolejki (queue) a następnie powrót i ponowne dołączenie do wolnego serwera z wyszukiwarki serwerów
  • reset filtrów wyszukiwania serwerów

Życzę Ci powodzenia i daj znać jak poszło! Fingers crossed

 

 

Wiadomość 2 z 6 (5 050 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Matchmaking nieudany. Wystąpił nieznany problem.

[ Edytowane ]
★★ Novice

Niestety pudło, żadne z powyższych rozwiązań nie zadziałało. Robiłem wielokrotny reset routeru, odblokowywanie portów  w routerze i  w zaporze systemowej.. bez skutku.

Wiadomość 3 z 6 (5 044 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Matchmaking nieudany. Wystąpił nieznany problem.

Community Manager (retired)

@Kartrago12 

 

Daj znać jeszcze z jakiego dostawcy korzystasz, jeśli jest to Neostrada/Orange to spróbuj w routerze ustawić (celem przetestowania) przed swoim loginem bez_ochrony- twój login i na końcu skasuj /ipv6

 

Powyższe obejście zawdzięczamy użytkownikom tasssiek i kapitan_bombowca z tego wątku. :eahigh_file:

 

Jeśli jednak działa u Ciebie inny dostawca to prosiłbym abyś się z nim skontaktował, gdyż problem najpewniej leży po stronie protokołu IPv....

 

 

Wiadomość 4 z 6 (6 069 wyświetleń)

Dot.: Matchmaking nieudany. Wystąpił nieznany problem.

[ Edytowane ]
★★ Novice

Rzeczywiście to stanowiło problem. Korzystam z neostrady a mój router to funbox 2.0. Warto by było to zapisać dla przyszłych pokoleń. Dzięki bardzo za pomoc i do zobaczenia na polu bitwy.

Wiadomość 5 z 6 (5 033 wyświetleń)

Dot.: Matchmaking nieudany. Wystąpił nieznany problem.

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@Kartrago12 

 

Super, że pomogło. Inni gracze mający ten sam problem na pewno skorzystają z tego rozwiązania. Dzięki i serdeczne pozdrowienia! :eahigh_file:

Wiadomość 6 z 6 (5 014 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem