Mam pytanie

autor: hania1711
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Mam pytanie

★★★★★ Newbie

 Co zrobić, gdy po aktualizacji, która była dosyć dawno, próbowałam uruchomić the sims 4, wyskoczyło mi, że muszę podać kod z płyty. Więc wzięłam płytę, i podałam. Sęk w tym, że poinformowali mnie, iż ten kod został już użyty. Osobiście, nie dawałam nikomu tej płyty, i użyłam tego kodu tylko raz. Miał ktoś też taki problem? 

Wiadomość 2 z 3 (580 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Mam pytanie

Witaj

 

 

Jeśli na Originie po wpisaniu kodu aktywacyjnego do gry wyskakuje komunikat, że został on już wykorzystany, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie jesteś zalogowana na właściwym koncie Oops

 

Ale nie martw się, W tym wypadku wymagany będzie kontakt z suportem EA:

 

 

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)
  7. Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. 

      Polska infolinia: Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

Przygotuj sobie wcześniej kody jakie pamiętasz, aby podać go konsultantowi. Szybko ustalicie na jakim koncie znajduje się gra, a po jego weryfikacji, doradca z pewnością pomoże Ci się na nie zalogować i wyjaśni wszelkie nieścisłości.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (578 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Mam pytanie

★★★★★ Newbie

Co zrobić, gdy po aktualizacji, która była dosyć dawno, próbowałam uruchomić the sims 4, wyskoczyło mi, że muszę podać kod z płyty. Więc wzięłam płytę, i podałam. Sęk w tym, że poinformowali mnie, iż ten kod został już użyty. Osobiście, nie dawałam nikomu tej płyty, i użyłam tego kodu tylko raz. Miał ktoś też taki problem? 

Wiadomość 1 z 3 (575 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mam pytanie

Witaj

 

 

Jeśli na Originie po wpisaniu kodu aktywacyjnego do gry wyskakuje komunikat, że został on już wykorzystany, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie jesteś zalogowana na właściwym koncie Oops

 

Ale nie martw się, W tym wypadku wymagany będzie kontakt z suportem EA:

 

 

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)
  7. Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. 

      Polska infolinia: Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

 

Przygotuj sobie wcześniej kody jakie pamiętasz, aby podać go konsultantowi. Szybko ustalicie na jakim koncie znajduje się gra, a po jego weryfikacji, doradca z pewnością pomoże Ci się na nie zalogować i wyjaśni wszelkie nieścisłości.

Wiadomość 3 z 3 (579 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem