Dot.: Mam problem ze zmianą hasła

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Mam problem ze zmianą hasła

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Cześć 

Mam taki problem,ze kupiłem jakiś czas temu SimCity i założyłem konto origin na swojego uwczesnego maila lecz teraz nie mam już tego maila a chciałbym zalogować się do konta origin lecz problemem jest to,ze bez maila nie mogę odzyskać hasła którego nie pamiętam a jak wiecie jest potrzebne do logowania .Chyba,ze jest taka możliwość,jeśli tak to prosiłbym o odp 

Wiadomość 1 z 2 (225 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Mam problem ze zmianą hasła

[ Edytowane ]

Witaj.

 

Wszystko można odzyskać, zmienić kontaktując się z suportem:

KONTAKT tu masz bezpośredni odnośnik dokończ resztę i kliknij "Wybierz sposób kontaktu"

Jeśli nie chcesz czekać pozostaje opcja LIVECHAT ale tylko w języku angielskim.

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie, dzięki czemu nie musisz płacić za rozmowę Standard smile Kontakt jak najbardziej OK mili ludzie wszystko sprawnie załatwione.

 

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (316 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Mam problem ze zmianą hasła

[ Edytowane ]

Witaj.

 

Wszystko można odzyskać, zmienić kontaktując się z suportem:

KONTAKT tu masz bezpośredni odnośnik dokończ resztę i kliknij "Wybierz sposób kontaktu"

Jeśli nie chcesz czekać pozostaje opcja LIVECHAT ale tylko w języku angielskim.

Polecam opcję "Zadzwoń do mnie" - po podaniu numeru telefonu, doradca sam skontaktuje się z tobą po wyznaczonym czasie, dzięki czemu nie musisz płacić za rozmowę Standard smile Kontakt jak najbardziej OK mili ludzie wszystko sprawnie załatwione.

 

Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00.

Wiadomość 2 z 2 (317 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem