Mam bład przy wlaczaniu origin ... api-ms-win-runtime-l1-1-0.dll - rozwiązanie!

autor: Qenday
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★★★ Newbie

Super kolego ale tylko Origin ma takie klopoty z aktualizacjami.Przypadek??

Moze zatrudnijcie kogos z innych firm zajmujacych sie tymi aktualizacjami albo poproscie o pomoc na przyszlosc.Tutaj szkoda slow i prosze o drobine pokory z waszej strony.

Ps Jak zwykle brak winnych.

Wiadomość 81 z 97 (3 016 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★★★★★ Novice

Witam. Posiadam Windowsa 10. Po najnowszej aktualizacji w ogóle nie można uruchomić Origin. Odinstalowałem go i pobrałem od nowa, jednakże klikając na instalkę nic się nie dzieje. Rady konsultantów nic nie dały. Wykonałem ponowną instalację C++ 2017 i też nic. Polecono mi pobrać Universal C Runtime (CRT), tyle że brak wersji dla Windowsa 10. Wersji dla 8.1 nie można zainstalować, a zapewniono mnie telefonicznie, że to zadziała. Czy ktokolwiek mógłby podać jakiś sposób? Nie po to kupowałem Access, żebym teraz nie mógł grać przez aktualizację... 

Wiadomość 82 z 97 (2 789 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

[ Edytowane ]

@KhedroN94

 

Witaj

 

Pobierz starszą wersje Origin TUTAJ, wina  jest po stronie aktualizacji Windows 10, po zainstalowaniu starszej wersji Origin, wyłącz automatyczne aktualizacje programu jak poniżej. 

 

W tym temacie jest ten problem, jeśli mogę prosić pisz tam.

 

Origin - Ustawienia aplikacji - Aplikacja 

Przechwytywanie.JPG

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 83 z 97 (2 776 wyświetleń)

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★★★★★ Novice

Ogromnie dziękuję za pomoc! Wszystko działa Standard smile 

Wiadomość 84 z 97 (2 769 wyświetleń)

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★★★ Newbie

pokazuje mi taki błąd: api-ms-win-crt-wuntime-l1-1-0.dll ze nie ma takiego pliku! co mma zrobić jak go znaleść i gdzie?? proszer pomóżcie

 

Wiadomość 85 z 97 (2 429 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd Origin :/

★★★ Newbie

na komputerze nie znaleziono;api-ms-win-crt-rutime-I1-1-0.dII Proszę pomocy nie mogę zainstalować Origina na drugim kompie

Wiadomość 86 z 97 (2 138 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd Origin :/

@joasiagolik @MARTAXDDD20

 

Pomocne informacje które powinny rozwiązać wasz problem, znajdziecie w TYM wątku 

Wiadomość 87 z 97 (2 133 wyświetleń)

Dot.: Błąd Origin :/

★★★ Novice

Reinstalowałam dziś system (Windows 8.1) i przy instalacji origina wyskoczyła mi informacja o braku pliku api-ms-win-crt-rutime-I1-1-0.dII. Korzystałam już ze wszystkich metod podanych w wątku (zainstalowane mam pliki VC++ z 2015 i 2017 roku), komputer jest aktualny, odinstalowywałam origina, a jednak informacja dalej mi wyskakuje.

Wiadomość 88 z 97 (2 038 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★ Novice
próbowałam, ale nie pomaga
Wiadomość 89 z 97 (1 855 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★★★ Newbie

windows update pomaga mialem ten sam problem kilka aktualizacji i pompoglo samo wszystko wgrywa i problem rozwiazany

Wiadomość 90 z 97 (1 801 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem