Mam bład przy wlaczaniu origin ... api-ms-win-runtime-l1-1-0.dll - rozwiązanie!

autor: Qenday
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★★★ Newbie

Dokladnie tak! Powinni w jakis sposob cofnac ta nieszczesna aktualizacje! Nie kazdy musi sie znac na tym by sciagac jhakies dodatkowe programy/ aktualizacje! kupiujesz gre (wcale nie tania) i takie dodatkowe problemy! niedlugo wychodzi dlugo wyczekiwany dodatek do TS4 i warto przemyslec czy ta sytuacja nie bedfzie miala wplywu na jej sprzedaz!!!

Wiadomość 41 z 97 (3 687 wyświetleń)

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

★★★ Newbie

tez

Wiadomość 42 z 97 (3 736 wyświetleń)

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★★★★ Novice

@patrycha7 Tak, jeżeli nie uda się naprawić tego Origina, nie dość,że nie zakupię dodatku Psy i Koty (a bardzo na niego czekam), to jeszcze złożę skargę i wniosek o zwrócenie pieniędzy za grę (żadnych dodatków nie zakupywałam, bo czekałam na Zwierzaki), lepiej niech coś z tym zrobią, bo naprawdę przestanę zakupować gry do Origina i z firmy EA

Wiadomość 43 z 97 (3 672 wyświetleń)

Dot.: Błąd Origin :/

★★ Novice

Witam.

Czy EA coś jeszcze robi aby naprawić ten błąd?

 

Ja po miesiącu grzebania się z proponowanymi rozwiązaniami rezygnuję z dalszych prób.

Zakupiłem jakieś 1,5 miesiąca temu grę w którą grałem zaledwie około 30 minut...

Czuję się oszukany przez EA. 

Chciałem skorzystać z pomocy poprzez kontakt telefoniczny, to otrzymałem uwaga: tzw. "strzałkę/sygnał" od kogoś z obsługi klienta.

Następnego dnia, dostałem informację, że ktoś próbował się ze mną skontaktować....

Ręce opadają.

Proszę mi powiedzieć, czy robicie coś aby rozwiązać ten problem, jeśli nie, to w jaki sposób mam zareklamować tą grę i dostać zwrot gotówki? 

Bez problemu zweryfikujcie czy, rzeczywiście grałem tylko ok. 30 min w ową grę. 

Wiadomość 44 z 97 (3 668 wyświetleń)

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

★★★ Novice

Jak to instaluje wyskakuje mi błąd o Treści  ... Ta aktualizacja nie ma zastosowania w twoim komputerze

Wiadomość 45 z 97 (3 647 wyświetleń)

Dot.: Komunikat Origin.exe- Błąd systemu

★★ Novice

nie pomoglo

 

Wiadomość 46 z 97 (3 603 wyświetleń)

Dot.: Błąd Origin :/

★★ Novice

tak naprawde aplikacja origin od zawsze sprawiała ociezala,jakos uplay nie ma tego problemu

kupilem gre za 200 zl i nie moge jej oddac poniewaz wykorzystalem kod ,na dodatek po waszych 

krokach teraz juz wogule nie moge otworzyc aplikacji origin, i tak to sie wlasnie dzieje ze jesli 

ktos chce wniesc sprawe do sadu to ja bardzo chetnie przyjde zenada 

Wiadomość 47 z 97 (3 600 wyświetleń)

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

★★★ Newbie

mam błot wy aplikaci

Wiadomość 48 z 97 (3 498 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd Origin :/

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Mi wyskakuje ciągle coś takiego. Nie wiem, czy muszę na nowo zainstalować origina, czy ten program MC++, podaję wszystkie jakie mam na komputerze zainstalowane wersje oraz ten błąd, który wyskakuje podczas włączania aplikacji origin.

  

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wiadomość 49 z 97 (3 484 wyświetleń)

Dot.: Błąd Origin :/

[ Edytowane ]
★★ Novice

Mam Windows 7 i service pack 1. Odinstalowałam i zainstalowałam wszystkie składniki vs 2015 i nie tylko. Robiłam wszystko zgodnie z instrukcjami. I nic. Ściągnęłam do domu informatyka, który siedział przed moim komputerem 3 godziny i nic nie udało mu się zdziałać. Odinstalowywałam i zainstalowywałam Origin z 10 razy. Pięknie. Zapłaciłam za gry w które nie mogę zagrać i nie mogę odzyskać za nie pieniędzy. Sorry, ale to jest zwykłe oszustwo

Wiadomość 50 z 97 (3 160 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem