Mam bład przy wlaczaniu origin ... api-ms-win-runtime-l1-1-0.dll - rozwiązanie!

autor: Qenday
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Próbuje naprawić ten problem juz 2 tygodnie, wasze sposoby niestety nie pomagaja Frown

Wiadomość 31 z 97 (8 730 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

[ Edytowane ]
★ Novice

Żaden sposób @EA_Odix nie działa na moim komputerze. 
Sposób pierwszy przy instalacji redist mam błąd 0x80070666-inna wersja tego produktu jest juz zainstalowana itp ( mimo ze nie jest)
Drugi sposób: pliki nie instalują się gdyż mam błąd: ta aktualizacja nie ma zastosowania do tego komputera Standard smile mimo że wybieram dla wersji 8.1
i to samo w trzecim sposobie.

Wiadomość 32 z 97 (8 721 wyświetleń)

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★★★ Novice

Nie wiem czy czasem defragmentacja dysku c i wgranie windowsa znowu nie bedzie ostateczny rozwiazaniem tego problemu ...

 

Wiadomość 33 z 97 (8 714 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

Community Manager (retired)

@kasiulka1133 @styl_dry @Qenday @wasiu333 

 

Jak już wspomniałem wcześniej, błąd ten nie jest związany pośrednio z Origin tylko z biblioteką vc++ oraz systemem Windows. Origin po aktualizacji zaczął po prostu korzystać z wersji bibliotek vc ++ z 2015 roku i jeśli nie macie wszystkich aktualizacji od strony Windowsa, błąd ten przy uruchomieniu może się właśnie pojawić.

 

Raz jeszcze proszę Was o wykonanie po kolei wszystkich kroków (METODY:1,2,3) zawartych w tej odpowiedzi!  W szczególności chodzi o aktualizację nr KB2999226 dla Waszej wersji systemu. Raz jeszcze zamieszczam LINK zbiorczy do wszystkich wersji Windowsa.

 

Jako dodatkowe obejście, spróbujcie odinstalować wersję 2015 (x86 oraz x64) przez Programy i Funkcję i zainstalujcie najnowszą wersję VC ++ 2017 (w domyśle zawiera wersję 2015)

 

Jeśli nadal będziecie otrzymywać ten błąd, radzimy również kontakt ze wsparciem Microsoft

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 34 z 97 (8 685 wyświetleń)

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam, Mam ten sam problem co inni po aktualizacji Orgin wyskakuje mi błąd  - MSVCP140.dll


Robie tak jak pisze EA_Odix ale nic to nie pomaga.
Nie jestem informatykiem ale moim zdaniem wina nie leży po stronie Microsoft tylko po Orgin. Ponieważ nie działają mi programy która są uruchamiane przez Orgin  oraz tak jak wyżej napisałem problem pojawił się po aktualizacji Orgin

 

Wiadomość 35 z 97 (8 633 wyświetleń)

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@EA_Odix
Ja się chciałam tylko zapytać:
1) Muszę odinstalowywać te rzeczy? (Czy komputer bez nich będzie normalnie działał?)
2) Jeżeli mam wersję Windows 7 Service Pack 1 , to które mam pobrać x64, czy x86? Od czego to zależy?
3) Pobrałam tę wersję x64, bez odinstalowywania poprzednich, czy muszę odinstalować poprzednie i ponownie zainstalować tę wersję?
4) Skoro jest to błąd Biblioteki vc++ (co to w ogóle jest?) to dlaczego nie działa mi tylko Origin i The Sims 4?
5) Tak samo jak pan w metodzie 1 kliknęłam na Windows Update (sądziłam,że muszę zrobić tę aktualizację), tyle tylko,że to ciągle skanuje (już jakoś od 21:40 jest 23:17). Jak to wyłączyć?
Trochę się to wszystko u mnie pomieszało (punkt 3 jest moją sytuacją), bo ja mam takie szczęście,że zawsze coś w komputerze namieszam i potem jest jeszcze gorzej niż było... teraz, jeżeli udzieli mi ktoś odpowiedzi, to będę bardzo wdzięczna i postaram się wreszcie zrobić to zgodnie z tymi metodami.

Wiadomość 36 z 97 (8 623 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

★ Novice

Witam.

 

Jako że problem pojawił się po waszej automatycznej aktualizacji programu Origin oraz to że nie jest to odosobniony problem i więcej osób boryka się z tym błędem, wychodzi na to że winny leży po jednej stronie.

Wykonałem wszystkie kroki próby naprawy problemu który podaliście i nic nie pomogło. Utopiłem mnóstwo pieniędzy w wasze aplikacje i nie mogę z nich korzystać z waszej winy. Problem trwa już ponad miesiąc i nadal nie widzę rozwiązania.

 

Krótko mówiąc jedyne co pozostaje użytkownikom to zebranie materiału dowodowego w postaci screenów choćby z tego i zagranicznych oficjalnych forów i iść z tym do sądu z powództwa cywilnego o zwrot kosztów za wszystkie aplikacje. 

Wiadomość 37 z 97 (8 603 wyświetleń)

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

[ Edytowane ]
★★ Novice

Dzisiaj udało mi się uruchomić Orgin. Odinstalowałem Orgina oraz microsoft visual c++ 2015 14,.......... . Pobrałem starą wersje Orgin z tej stony: [edytowane przez EA_Kuba]
 Później zainstalowałem aktualizacje . Można prawie normalnie uruchomić grę ale wyskakuje błąd  0x00007b ale po za tym wszytko działa jak należy

 

//edit: @grand19911 dziękuję Ci za przekazanie info o rozwiązaniu, które u Ciebie zadziałało, zdaję sobie sprawę, że udało Ci się zainstalować Origin korzystając z tego linku. Niestety z racji tego, że link prowadzi do nieoficjalnej strony / hostingu - muszę go usunąć. Program Origin można pobrać również za pomocą tego linku - https://www.dm.origin.com/download //

Wiadomość 38 z 97 (17 700 wyświetleń)

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

★★★ Novice

mam tak samo, kupując gry w aplikacji origin nie musiałem bawić się w jakieś aktualizacje czy inne vc_redit nie wiem nawet co to jest. Nie znam się na tym i nie muszę się znać, zakupiłem u Was gry i teraz przez Wasz błąd nie mam do nich dostępu

Wiadomość 39 z 97 (8 410 wyświetleń)

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★★★ Novice

Ea_Odix Widzisz ile osób ma ten problem i nie może nic z nim zrobić mógłbyś napisać do Suportu Origin i poprosić o cofniecie tej aktualizacji . Może uda ci się ich przekonać mi jakoś nie wyszło .

Wiadomość 40 z 97 (8 351 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem