Mam bład przy wlaczaniu origin ... api-ms-win-runtime-l1-1-0.dll - rozwiązanie!

autor: Qenday
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Origin.exe

Witaj

 

Pomocne informacje które powinny rozwiązać twój problem, znajdziesz w TYM wątku Standard smile

Wiadomość 21 z 97 (48 329 wyświetleń)

Komunikat Origin.exe- Błąd systemu

★★★ Newbie

Witam, nie mogę zalogować się ani nawet włączyć programu Origin, ponieważ wyświetla się następujący komunikat:

 

"Origin.exe- Błąd systemu 

Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll. Spróbuj ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem."

 

Oczywiście zainstalowałam ponownie program ale nic się nie zmienia. Co mogę zrobić??

Wiadomość 22 z 97 (48 356 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Komunikat Origin.exe- Błąd systemu

Witaj

 

Pomocne informacje które powinny rozwiązać twój problem, znajdziesz w TYMwątku Standard smile

Wiadomość 23 z 97 (48 349 wyświetleń)

Dot.: Komunikat Origin.exe- Błąd systemu

★★★★★ Novice

Wszystko ładnie pięknie chetna do pomocy obsługa. Ale czemu mam wrażenie że Origin sie sypie. Pierw po aktualizacji gry mi sie tną (tylko przez origina. Steam, uplay wszystko gra)które wcześniej chodziły rewelacyjnie. Teraz po aktualizacji takie problemy. Smuci mnie to bo tak ładnie sie rozwijał.

Wiadomość 24 z 97 (48 255 wyświetleń)

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

★★★★★ Novice

Instalacja aktualizacji pomogła. Dzieki!

Wiadomość 25 z 97 (48 257 wyświetleń)

Błąd Origin :/

★ Novice

Witam!

 

Mam problem! Nie mogę włączyć ORIGIN :/ 

 

 

Po ostatniej aktualizacji zaczął się ten problem .... Szukam w internecie sposobu na naprawę ale nie działa :c Mam nadzieję że ktoś mi pomoże naprawić 

 

Z góry dziękuję Standard smile 

 

 Przechwytywanie origin.PNG

 

Wiadomość 26 z 97 (48 185 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd Origin :/

Hej.

Zajrzyj do TEGO tematu. Znajdziesz tam kroki, które pomogą rozwiązać Twój problem.

Powodzenia!

Wiadomość 27 z 97 (48 177 wyświetleń)

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

★★★ Newbie

Witam. Próbowałam wszystkich waszych sposobów i nic. Mam win7, servis pack 1 nie chce sie zainstalowac, poniewaz brakuje jakiegos składnika. MV c++ 2015 odinstalowalam i zainstalowalam ponownie. Nic nie zadziałało ;( Pomocy.

Wiadomość 28 z 97 (48 208 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd Origin :/

Community Manager

Hej @Patty1342

 

Scaliłem Twój post z wątkiem wymienionym przez @Revan2000s.

Wiadomość 29 z 97 (48 147 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd Origin :/

★★ Novice

Próbowałem już to zrobić na wszystkie sposoby niestety dalej to samo... na drugim komputerze również. Moje gry przepadły.

Chciałem przetestować FIFA18 Demo ale nie będzie mi to dane drugi dzień straciłem na siedzeniu przy kompie i szukaniu rozwiązania nie mam już sił ,,, :/

Wiadomość 30 z 97 (48 087 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem