Dot.: błąd - MSVCP140.dll

autor: Elizka94
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★★★ Novice

Miałam to samo na innym komputerze odinstalowałam Vc++ 2015 i zainstalowałam ponownie z tej strony spróbuj zrobić to samo.

 

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=53840

  

Wiadomość 11 z 97 (61 917 wyświetleń)

Dot.: Mam bład przy wlaczaniu origin ...

★★★★★ Apprentice

Zadziałało, dzięki za pomoc!

Wiadomość 12 z 97 (61 962 wyświetleń)

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★★★★ Novice

u mnie nie chce się to wgl zainstalować 

Wiadomość 13 z 97 (61 902 wyświetleń)

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★★★★★ Apprentice

Zainstaluj najpierw Service Packa 1 do swojego systemy (windows 7 działa)

Wiadomość 14 z 97 (61 898 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★★★★ Novice

mam zainstalowanego 

Wiadomość 15 z 97 (61 890 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★★★★ Novice

mam zainstalowanego 

Wiadomość 16 z 97 (61 889 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Origin uruchamianie api-ms-win-crt-runtime-I1-1-0.dll

★★★ Novice

Po aktualizacji Origin i próbie włączenia pokazało taki błąd. Nie pomogła od nowa instalacja pakietów vc++ 2015 x64 i x86, mam win7 z service pack 1, przed pojawieniem się aktualizacji Origin wszystko było ok, może ktoś pomóc?

Wiadomość 17 z 97 (61 830 wyświetleń)

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

★★★ Novice

mam ten sam blad co w temacie i nie pomogla od nowa instalacja pakietow vc++ 2015 64 i 86 i service pack 1 do win 7 tez mam od dawna zainstalowany i nie dziala dalej,  gdy chcialem zainstalowac Origin jeszcze raz to tez pojawia sie ten blad, ktos da rade pomoc?

Wiadomość 18 z 97 (61 830 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: błąd - MSVCP140.dll

Community Manager (retired)

@zagl Witaj!

 

Proszę abyś wykonał raz jeszcze kroki zawarte w mojej wiadomości, szczególnie jeśli brakuję Ci jakiś aktualizacji, spróbuj pobrać ręcznie paczkę instalacyjną z Metody nr 3.

 

Powinna załatwić sprawę. Standard smile

 


 

Dla osób zmagających się  z tym błędem, koledzy z Origin sprawdzają zgłoszenia użytkowników zarówno z forum jak i z bezpośrednich zgłoszeń. Jeśli powyższe kroki nie zadziałają prosimy osoby z tym błędem o przesłanie poniższych plików log:

 

1. Otwórz explorer plików
2. Wpisz w pasek adresu %temp% 
3. Odszukaj folderu dd_vcredist
4. Sortuj po dacie
5. Skopiujcie dwa najnowsze pliki log - powinny wyglądać tak  dd_vcredist_XXXXX_XXXXXXXXXXXXX.log.

6. Dołączcie je do Waszej odpowiedzi w tym temacie!

 

Otrzymane pliki, będziemy przekazywać do studia od Origin, celem szybszej interwencji. Dziękujemy!

Wiadomość 19 z 97 (61 818 wyświetleń)
★★★ Newbie

Hej!
Mam problem z otworzeniem aplikacji Origin na swoim komputerze. Mam taki komunikat: Nie można uruchomić programu, ponieważ na komputerze nie znaleziono api-ms-win-crt-runtime-I1-1-0.dll. Spróbój ponownie zainstalować program, aby naprawić ten problem. Sprawdzałam, mam ten plik, nie chce się otworzyć w Adobe. Nie wiem co mam robić. Odinstalowałam i ponownie zainstalowałam Origin, ale to nie pomogło. Bardzo proszę o pomoc! Standard smile

Wiadomość 20 z 97 (61 787 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem